Od 10. 5. 2021 máme otevřeno na nové adrese Radnická 9. Těšíme se na viděnou!

Day Pads - vložky na den

Značka: Grace & Green
165 Kč 136,36 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

10ks

Ultra tenké vložky s křidélky

Certifikovaná organická bavlna

Ultra absorpční, lehké a prodyšné

Voděodolná spodní vrstva na rostlinné bázi pro ochranu před protečením. Ultra jemná, prodyšná vrstva i jádro z organické bavlny.

Po celé délce přírodní lepící vrstva pro maximální spolehlivost a ochranu před nechtěným posunutím. Jednotlivě balené do přirozeně rozložitelného obalu. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grace & Green je britská značka prémiových hygienických potřeb pro ženy, která spojuje nejnovější technologie výroby s přísnými ekologickými a etickými standardy. Výrobky jsou ze 100% bio bavlny (ICEA a GOTS certifikace), balené do recyklovaných materiálů, plně biologicky rozložitelné, vyráběné udržitelnou metodou ohleduplnou k životnímu prostředí za použití hydroelektrické energie, jsou vegan, zcela netoxické a netestované na zvířatech. Částí výnosu značka podporuje sociální aktivity na pomoc ženám v rozvojových zemích. 

Grace & Green je určena ženám, které nejsou lhostejné ke svému tělu a zdraví, stejně jako k budoucnosti planety, věří v transparentní jednání a sdílí etické a sociální hodnoty. Diskrétní a vkusné balení všech produktů je pak pro náročnou moderní ženu samozřejmostí.