Liners - slipové vložky

Značka: Grace & Green
155 Kč –15 %
Liners V1
155 Kč –15 % 132 Kč 109,09 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

24ks

Ultra tenké

Certifikovaná organická bavlna

Jemné, prodyšné a diskrétní

 

Voděodolná spodní vrstva na rostlinné bázi pro ochranu před protečením. Ultra jemná, prodyšná vrstva i jádro z organické bavlny.

Po celé délce přírodní lepící vrstva pro maximální spolehlivost a ochranu před nechtěným posunutím.  Jednotlivě balené do přirozeně rozložitelného obalu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grace & Green je britská značka prémiových hygienických potřeb pro ženy, která spojuje nejnovější technologie výroby s přísnými ekologickými a etickými standardy. Výrobky jsou ze 100% bio bavlny (ICEA a GOTS certifikace), balené do recyklovaných materiálů, plně biologicky rozložitelné, vyráběné udržitelnou metodou ohleduplnou k životnímu prostředí za použití hydroelektrické energie, jsou vegan, zcela netoxické a netestované na zvířatech. Částí výnosu značka podporuje sociální aktivity na pomoc ženám v rozvojových zemích. 

Grace & Green je určena ženám, které nejsou lhostejné ke svému tělu a zdraví, stejně jako k budoucnosti planety, věří v transparentní jednání a sdílí etické a sociální hodnoty. Diskrétní a vkusné balení všech produktů je pak pro náročnou moderní ženu samozřejmostí.