Tampony Regular bez aplikátoru

Značka: Grace & Green
140 Kč –50 %
Tampons Regular V1
140 Kč –50 % 70 Kč 57,85 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Regular - střední velikost, 18 ks  

Certifkovaná organická bavlna

Aplikátor je biologicky rozložitelný, navržený pro snadnou manipulaci. Tkaný provázek bez lepidel, vyrobený ze 100% bio bavlny, stejně jako jádro tamponu.

Hypoalergenní - navržen pro citlivé uživatelky s důrazem na nedráždivost. Vyroben bez použití plastů, chemikálií, chloru, bez parfemace. 

Rozevírá se jemně do šířky pro větší komfort při nošení.  Je potažen speciální bezpečnostní vrstvou pro ochranu před kumulací vláken na vaginálních stěnách.

Jemně zaoblený tvar pro pohodlnou a snadnou aplikaci. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grace & Green je britská značka prémiových hygienických potřeb pro ženy, která spojuje nejnovější technologie výroby s přísnými ekologickými a etickými standardy. Výrobky jsou ze 100% bio bavlny (ICEA a GOTS certifikace), balené do recyklovaných materiálů, plně biologicky rozložitelné, vyráběné udržitelnou metodou ohleduplnou k životnímu prostředí za použití hydroelektrické energie, jsou vegan, zcela netoxické a netestované na zvířatech. Částí výnosu značka podporuje sociální aktivity na pomoc ženám v rozvojových zemích. 

Grace & Green je určena ženám, které nejsou lhostejné ke svému tělu a zdraví, stejně jako k budoucnosti planety, věří v transparentní jednání a sdílí etické a sociální hodnoty. Diskrétní a vkusné balení všech produktů je pak pro náročnou moderní ženu samozřejmostí.