Advanced Lifting & Firming Set

8 600 Kč 7 107,44 Kč bez DPH
Skladem

Liftingová maska 50 ml a ektoinové sérum 10 ml


Detailní informace

Detailní popis produktu

Kombinace ectoinu a liftingové masky zlepšuje schopnost pleti zadržovat vlhkost a zároveň stabilizuje lipidy a buněčné membrány, čímž je chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Použití obou produktů v rámci péče pokožku viditelně vyplní, pozvedne a zpevní a dodá jí dlouhotrvající mladistvé rozjasnění.  

Ectoin funguje jako „molekulární doprovod“, který zabraňuje poškození buněk v samém počátku. V kombinaci s aktivními složkami liftingové masky vaši pleť chrání a posiluje její obnovující mechanismy. 

Ectoin je aminokyselina známá jako extremolyt. Extremolyty jsou velmi silné přírodní molekuly produkované mikroorganismy a rostlinami sloužící k boji s environmentálním stresem.  Ectoin má stejné účinky i na pleť.  Funguje jako přirozený vodní plášť, který se váže na vodu v pokožce, čímž pomáhá s obnovou buněčných membrán. Díky tomu poskytuje kožním buňkám vysoce účinnou ochranu před UV zářením, změnami teplot a znečištěným prostředím a pomáhá bojovat s ranými známkami poškození pleti. Ectoin má protizánětlivé účinky, díky kterým pomáhá zklidňovat zanícenou pokožku. Stabilizuje buněčné membrány a lipidy, čímž pleť chrání proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí a zároveň zlepšuje její schopnost uchovávat vlhkost.  

Liftingová maska obsahuje inteligentní kombinaci aktivních rostlinných esencí a přírodních látek s prokázaným, mimořádně léčivým účinkem na pleť. Jednou z těchto látek je také ektoin. Vysoce efektivní esence jako jsou fermentované květy bílé lupiny zpevňují pokožku, čisté bioflavonoidy bojují proti volným radikálům. Základem masky je cenný arganový olej, který má silné antioxidační účinky. Maska má výrazné zjemňující a liftingové účinky, vyhlazuje vrásky a pleť vypadá svěží, omlazená a oživená. Okamžitě pozvedá a zpevňuje kontury obličeje a pleť je rozjasněná. Ideální pro expresní použití, když Vás čeká důležitá akce a potřebujete okamžité povzbuzení pleti.

Použití: Používejte společně jednou týdně. Naneste plnou pipetu obličejového séra do dlaní a poté lehce vklepávejte do pleti, dokud se látka nevstřebá. Následně naneste na obličej bohatou vrstvu liftingové masky. Dbejte na to, abyste se vyhnuli očnímu okolí. Nechte působit nejméně 15 minut. Pro zesílení účinku můžete v masce odpočívat až celou hodinu. Zbytky masky odstraňte pomocí navlhčeného teplého ručníku.  

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufmann a poznejte další jedinečné produkty.