Od 10. 5. 2021 máme otevřeno na nové adrese Radnická 9. Těšíme se na viděnou!

Advanced lifting & firming set

8 600 Kč 7 107,44 Kč bez DPH
Skladem

Liftingová maska 50ml a ectoinové sérum 10ml

Kombinace ectoinu a liftingové masky zlepšuje schopnost pleti zadržovat vlhkost a zároveň stabilizuje lipidy a buněčné membrány, čímž je chrání před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Použití obou produktů v rámci péče pokožku viditelně vyplní, pozvedne a zpevní a dodá jí dlouhotrvající mladistvé rozjasnění.  

Ectoin funguje jako „molekulární doprovod“, který zabraňuje poškození buněk v samém počátku. V kombinaci s aktivními složkami liftingové masky vaši pleť chrání a posiluje její obnovující mechanismy. 

Ectoin je aminokyselina známá jako extremolyt. Extremolyty jsou velmi silné přírodní molekuly produkované mikroorganismy a rostlinami sloužící k boji s environmentálním stresem.  Ectoin má stejné účinky i na pleť.  Funguje jako přirozený vodní plášť, který se váže na vodu v pokožce, čímž pomáhá s obnovou buněčných membrán. Díky tomu poskytuje kožním buňkám vysoce účinnou ochranu před UV zářením, změnami teplot a znečištěným prostředím a pomáhá bojovat s ranými známkami poškození pleti. Ectoin má protizánětlivé účinky, díky kterým pomáhá zklidňovat zanícenou pokožku. Stabilizuje buněčné membrány a lipidy, čímž pleť chrání proti škodlivým vlivům vnějšího prostředí a zároveň zlepšuje její schopnost uchovávat vlhkost.  

Použití:

Používejte společně jednou týdně. Naneste plnou pipetu obličejového séra do dlaní a poté lehce vklepávejte do pleti, dokud se látka nevstřebá. Následně naneste na obličej bohatou vrstvu liftingové masky. Dbejte na to, abyste se vyhnuli očnímu okolí. Nechte působit nejméně 15 minut. Pro zesílení účinku můžete v masce odpočívat až celou hodinu. Zbytky masky odstraňte pomocí navlhčeného teplého ručníku.