Protect & Nourish Set

2 590 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
Skladem

Nová dvoudílná sada péče o pleť dodává intenzivní hydrataci, navrací rovnováhu a chrání pleť před nepříznivými vnějšími vlivy a oxidativním stresem. 

Susanne Kaufmann vyvíjí receptury produktů ze směsí účinných aktivních látek, které při vzájemné kombinaci mezi sebou ještě zvyšují své účinky. Tato sada v limitované edici obsahuje dva z nejprodávanějších produktů, hydratační masku (Moisturizing Mask) a vysoce koncentrované pleťové sérum s koenzymem Q10 (Face Serum Q10).

Koenzym Q10 je vysoce účinný antioxidant a stimulant tvorby kolagenu. Napomáhá obnovovat rovnováhu a chrání pleť před oxidativním stresem. Kyselina hyaluronová v hydratační masce efektivně uzamyká v pleti přirozenou vlhkost a stabilizuje hladinu hydratace. V kombinaci se sérem bude Vaše pleť hluboce hydratovaná a chráněná před nepříznivými vnějšími vlivy.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Naneste plnou pipetu pleťového séra Q10 do dlaní a poté prsty lehce vklepávejte do pokožky obličeje, dokud se sérum nevstřebá. Poté naneste silnou vrstvu masky na pleť, nechte působit 15 minut až 1 hodinu a relaxujte. Nakonec smyjte navlhčeným teplým ručníkem. Používejte každý týden jako doplňkovou péči. 

 Tip:

Pro hloubkovou péči aplikujte pleťové sérum Q10 a hydratační masku a nechte obojí působit přes noc. Před aplikací séra a masky odstraňte nečistoty čistícím gelem (Cleansing Gel). Gel je vyvinut z komplexu rostlinných ingrediencí obsahující výtažky z hlohu a třezalky, který má uklidňující, rozjasňující a antibakteriální účinky. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika
Použití: Anti Aging přípravky, Hydratační přípravky