Advanced Anti Aging - Night Repair Cream Skin Control

1 hodnocení

Noční krém, 50ml 

Krém obsahuje inovativní a regenerační aktviní látky, které intenzívně opravují následky stárnutí pokožky. Kombinace exkluzívních, patentovaných látek redukuje vrásky a navrací pokožce ztracenou elasticitu. Biotechnické enzymy vyplňují hluboké vrásky nad kořenem nosu a nosoretní rýhy. Elektivní kombinace vitamínu E a koenzymu Q10 chrání kožní buňky před poškození a před volnými radikály. Vitamín A stimuluje buňky v hlubších vrstvách pokožky k obnově a redukci vrásek. 

Všechny 3 produkty z Advanced Anti Aging řady viditelně zpomalují známky stárnutí pokožky. Bojují proti zpomalení metabolických procesů, úbytku kolagenu a vláhy, snížení schopnosti přirozené syntézy kožních lipidů, nadměrné pigmentaci a vráskám. 

 

8 990 Kč 7 429,75 Kč bez DPH
Na dotaz

Susanne Kaufmann

 

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

 

 

Jméno výrobce: Susanne Kaufmann
Kategorie: Pleť
1 - Typ pleti: Suchá / citlivá, Normální / smíšená, Mastná / problematická
2 - Použití: Hydratační přípravky, Anti Aging přípravky
Položka byla vyprodána…