Advanced Anti Aging - Day Cream Skin Renewal SPF 15

1 hodnocení

Advanced anti aging - Denní krém pro obnovou buněk, ochranný faktor 15, 50ml

Krém je určen pro zralou pleť se sklony k nadměrné pigmentaci a je kombinací anti-aging péče, korekcí pigmentace i ochranou proti UV záření. Efektivní aktivní látky v krému obsažené stimulují přirozenou produkci lipidů a vytváří tak vzácnou zásobárnu živin kožních buněk. Bylinné peptidy zlepšují elasticitu a pevnost pokožky a zabraňují tak jejímu ochabnutí. Patentované složení polysacharadidů chrání pokožku neviditelným štítem proti nepříznivým vnějším vlivům. Díky schopnosti vázat vodu vyplňují menší vrásky a posilují nejhlubší vrstvy kůže. Vysoce aktivní, rostlinný hyaluron proniká do hlubších vrstev pokožky a zajišťuje tak dlouhotrvající hydrataci. Vitamín E chrání buněčné stěny díky svému antioxidačnímu efektu. Vitamín A stimuluje buňky v hlubších vrstvách pokožky k obnově a redukci vrásek. Biotechnologický filter pohlcuje široké spektrum slunečního záření.  

Všechny 3 produkty z Advanced Anti Aging řady viditelně zpomalují známky stárnutí pokožky. Bojují proti zpomalení metabolických procesů, úbytku kolagenu a vláhy, snížení schopnosti přirozené syntézy kožních lipidů, nadměrné pigmentaci a vráskám. 

 

7 700 Kč 6 363,64 Kč bez DPH
Na dotaz

Susanne Kaufmann

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

 

 

 

Jméno výrobce: Susanne Kaufmann
Kategorie: Pleť
1 - Typ pleti: Suchá / citlivá, Normální / smíšená, Mastná / problematická
2 - Použití: Hydratační přípravky, Anti Aging přípravky
Položka byla vyprodána…