Eye Gel Line M

1 hodnocení

15ml

Oční gel vyživuje citlivou oblast kolem očí. Výtažek z pupalky dvouleté zmírňuje projevy stárnutí a rozmarýnový extrakt redukuje otoky. Ectoin pokožku vyživuje a chrání.

Použití: Aplikujte ráno a večer na oční okolí i horní oční víčka.

1 610 Kč 1 330,58 Kč bez DPH
Skladem

SUSANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

acqua (water), oenothera biennis (evening primrose) oil, dicaprylyl ether, glycerin, hamamelis virginia (witch hazel) distillate/extract, alcohol plant, lecithin, microcrystalline cellulose (and) calcium alginate, glyceryl caprylate, saccharide isomerate, alcohol, panthenol, potassium phosphate, sodium hyaluronate, rosmarinus officinalis (rosemary) extract/oil, ananas sativus (pineapple) extract, chlorella vulgaris/lupinus albus protein ferment, glucose, potassium thiocyanate, potassium iodide, dehydro xanthan gum, ectoin, bisabolol, parfum (fragrance), lactoperoxidase, glucose oxidase, tocopherol, linalool, coumarin, limonene, citronellol, geraniol, eugenol