face gel matte

1 hodnocení

Face gel matte

50 ml

Tento zmatňující pleťový gel byl Susanne Kaufmann vyvinut speciálně pro péči o pleť se zvětšenými póry.Obsahuje bylinné komplexy z jitrocele a jarmanky. Tyto alpské bylinky jsou známé zejména  svými čistícími, antibakteriálními a zklidňujícími vlastnostmi. Gel poskytuje i dlouhotrvající jemnou hydrataci  díky výtažkům z jablka. Díky tomuto gelu bude vaše pleť rozzářená a póry se viditelně zjemní.

Gel aplikujte šetrně na vyčištěnou pleť pod denní nebo noční krém. 

1 550 Kč 1 280,99 Kč bez DPH
Skladem

Susanne Kaufmann

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení: acqua (water), pentylene glycol, glycerin, alcohol plant, sodium salicylate, plantago lanceolata (ribwort plantain) leaf extract, berberis aquifolium (mahonia) extract, carbomer, pyrus malus (apple) fruit extract, pectin, chlorella vulgaris/lupinus albus protein ferment, radix imperatoriae cs., triticum vulgare (wheat) bran extract, yeast ferment extract, sodium hyaluronate, sodium hydroxide, parfum (fragrance), benzyl salicylate, linalool, bisabolol

 

Jméno výrobce: Susanne Kaufmann
Kategorie: Pleť