Glow Box

3 450 Kč 2 851,24 Kč bez DPH
Skladem

Set obsahuje klíčové produkty pro zářivou pleť. Tři bestsellery značky pohromadě v dárkové balení.


Hyaluron serum moisturizing, 30ml
Vysoce koncentrované, čistě rostlinné hyaluronové sérum, které dodává kožním buňkám hydrataci a zároveň ji v nich udržuje. Kyselina hyaluronová v něm obsažená dodává pokožce vlhkost na povrchu, ale hlavně hluboko v tkáních. Efekt vyplnění pleti je ihned viditelný, zmírňuje vrásky, pleť je mladší, jemnější a pevnější.
Glow mask, 15ml
Jedinečná maska okamžitě projasní a oživí unavenou pleť. Anti-age ingredience plus složky na posílení cirkulace podpoří regeneraci pokožky a dosáhnete tak zdravého, mladistvého vzhledu. Maska navíc snižuje viditelnost pigmentových skvrn, posiluje elasticitu pokožky a udržuje pleť v rovnováze. Už za 15 minut po nanesení masky pocítíte nepřekonatelný pocit osvěžení a regenerace!
Rose Water Mist, 25ml
Růžová voda je doslova nabitá antioxidanty a cennými vitamíny. Pleť nejen dokonale hydratuje v průběhu celého dne, ale navíc zklidňuje a uvádí do rovnováhy. Zejména zralá pleť získá při pravidelném používání sílu a elasticitu. Růžová voda prospívá pleti se sklony k zánětům, jelikož působí antibakteriálně i protizánětlivě a urychlí tak proces hojení. Neutralizuje pH pokožky a hodí se pro všechny typy pleti, pod make-up nebo naopak jako fixátor.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufman a poznejte další jedinečné produkty.