Moisturizing Gel Line M

1 hodnocení

100ml

Hydratační gel redukuje vrásky a hydratuje pokožku. Přirodní výtažky z jablek a vysoce účinná aktivní látka ectoin pokožku vyživuje a chrání. Jablečný extrakt pokožku hydratuje a výtažek z vilínu má zklidňující účinky. Díky intenzívní hydrataci zmírňuje projevy stárnutí.

Použití: Naneste ráno a večer, vhodný pro všechny typy pleti.

2 170 Kč 1 793,39 Kč bez DPH
Skladem

SUSANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

bisabolol, hamamelis virginia (witch hazel) distillate/extract, polyglyceryl-4 caprate, pyrus malus (apple) fruit extract, aloe barbadensis (aloe vera) extract/powder, limonene, sodium hydroxide, pentylene glycol, citronellol, chlorella vulgaris/lupinus albus protein ferment, pectin, eugenol, acqua (water), parfum (fragrance), carbomer, maltodextrin, ectoin, linalool, coumarin, glycerin, geraniol