Moisturizing Spray harmonizing

2 hodnocení

75 ml

Zvlhčující harmonizující sprej je jemně parfémovaný, příjemně osvěžující, vhodný k použití na obličej, krk a dekolt. Obsahuje zklidňující aktivní látky z vilínu virginského a zvláčňující hedvábné proteiny. Přírodní prvek ochrany buněk ectoin pomáhá kůži napravit poškození způsobené UV zářením, má anti-oxidační efekt a bojuje proti volným radikálům.

Používejte zvlhčující harmonizující sprej  několikrát během dne, nebo dle potřeby. Jemný opar spreje nechte pozvolna dopadnout na tvář, krk, nebo dekolt.

Sprej je ideální po celý rok. Jeho účinky oceníte zejména v létě, na pláži, na cestách nebo během náročného dni v kanceláři. Velmi vhodný pro pleť se sklony k pocitu pnutí a k ustálení make-upu na tváři.

980 Kč 809,92 Kč bez DPH
Skladem

SUSANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

acqua (water), pentylene glycol, glycerin, saccharide isomerate, hamamelis virginia (witch hazel) distillate/extract, alcohol plant, polyglyceryl-4 caprate, galactoarabinan, silk-proteine, rosmarinus officinalis (rosemary) extract/oil, ananas sativus (pineapple) extract, chlorella vulgaris/lupinus albus protein ferment, triticum vulgare (wheat) bran extract, yeast ferment extract, sodium hyaluronate, lecithin, ubiquinone hyaluronate, ectoin, potassium phosphate, parfum (fragrance)