Face broad spectrum protection sunscreen SPF 30

Novinka
Face Broad Spectrum Protection Sunscreen web

Face broad spectrum protection sunscreen SPF 30, 50ml

Jemný, krásně vonící krém na obličej s ochranným faktorem 30 je vytvořen inovativním spojením minerálních a botanických filtrů bez použití chemie. Pleti poskytuje dlouhodobou, voděodolnou ochranu před slunečními paprsky. Sluneční záření je zodpovědné za téměř 90% známek předčasného stárnutí pleti. Nejen UVB, ale zejména UVA záření způsobuje ztrátu elasticity pleti a tvorbu vrásek. Širokospektrální krém Susanne Kaufmann před těmito negativními vlivy slunečního záření ochrání a zároveň se řadí do kategorie anti-age přípravků, neboť stimuluje tvorbu kolagenu a zabraňuje vysoušení pleti.

Díky šetrnému složení je vhodný i pro velmi citlivou pleť a pro děti od šesti měsíců.

 

Klíčové složky:

Zano - patentovaný minerální UV filtr, oxid zinečnatý, pleť chrání a navíc působí protizánětlivě.

Elix-IR - první patentovaný botanický komplex, zaměřený na ochranu proti infračervenému záření. Je bohatý na flavonoidy, zabraňuje předčasnému stárnutí pleti a udržuje pleť hydratovanou během působení slunečních paprsků.

Ectoin - přírodní látka s významnými anti-age vlastnostmi chrání pleť před UVA i UVB zářením, zabraňuje vysušování pleti, a to i při extrémních teplotách.

Karanja olej - nemastný, rychle vstřebatelný olej ze semen indického buku, který má antiseptické a antibakteriální účinky.

 

Použití:

Naneste na pleť 15 minut před pobytem na slunci. Opakujte znovu každé dvě hodiny nebo po koupání.

2 450 Kč 2 024,79 Kč bez DPH
Skladem

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufman a poznejte další jedinečné produkty.