Pollution Skin Defence System

1 hodnocení
Novinka
sk pollution skin defence system (2)

Pleť ženy 21. století čelí nejen přirozeným projevům stárnutí, ale také škodlivým vlivům znečištěného ovzduší, výfukových plynů, krátkovlnného záření, modrého světla z obrazovek telefonů a počítačů, které vedou k předčasnému stárnutí pleti. Susanne Kaufmann nám k 15. výročí existence značky nadělila výborný dárek – Pollution Skin
Defence Systém. Jedná se o patnáctidenní kúru sestávající ze tří dokonale vyvážených a vysoce účinných aktivních látek. Tento obranný systém pro pleť proti vnějším vlivům se skládá ze tří skleněných ampulek, které obsahují vitamín C, Ectoin a Q10. V průběhu patnácti dní se postupně aplikují a následně je pleť zregenerována a zároveň se zvýší její přirozená obranyschopnost.

Složení:
Ampule s vitamínem C pro použití v prvních pěti dnech
Tento vitamín je jedním z nejvíce účinných antioxidantů. Stimuluje obrannou funkci pokožky a zároveň pleť čistí, a tak uvolňuje cesty k její detoxikaci. Vitamín C bojuje proti působení volných radikálů ze znečištěného vnějšího prostředí a zabraňuje tvorbě zánětů.

Ampule sEctoinem pro použití od šestého do desátého dne
Ectoin, přirozený obránce kožních buněk, předchází jejich předčasnému a zbytečnému poškozování. V kombinaci s látkou QT40 jsou buňky v pokožce nejen chráněny, ale zároveň „opravovány” zevnitř. Sérum je obohaceno o extrakt z magnólie, který posiluje obrannou funkci
proti volným radikálům.


Ampule Q10 pro použití od jedenáctého do patnáctého dne
Enzym Q10 je jako přirozená součást kožních buněk naprosto nezbytný pro jejich obnovu a udržení elasticity pleti, ale v důsledku stresu a negativních vlivů vnějšího okolí mohou být jeho zásoby nadměrně rychle vyčerpány. Aplikací Q10 se zrychlí metabolismus buněk a dosáhne se antioxidačního efektu. Sérum je navíc doplněno o extrakt z magnólie a kyselinu hyaluronovou v dobře vstřebatelných malých molekulách pro rehydrataci pokožky.

Použití:
Naneste večer na očištěnou pokožku. Nechejte chvíli působit a po vstřebání pokračujte ve
večerním rituálu péče o pleť jako obvykle.

6 950 Kč 5 743,80 Kč bez DPH
Skladem

O značce Susanne Kaufmann

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.