Pollution Skin Defence System

6 950 Kč 1 550 Kč od 1 550 Kč 5 743,80 Kč bez DPH 1 280,99 Kč bez DPH od 1 280,99 Kč bez DPH
Na skladě do týdne Skladem Zvolte variantu
Velikost
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

Kompletní set 15x2ml 

Testovací sada 3x2ml - vyzkoušejte jednorázové ampulky před koupí velkého setu. 

Pleť ženy 21. století čelí nejen přirozeným projevům stárnutí, ale také škodlivým vlivům znečištěného ovzduší, výfukových plynů, krátkovlnného záření, modrého světla z obrazovek telefonů a počítačů, které vedou k předčasnému stárnutí pleti. Susanne Kaufmann nám k 15. výročí existence značky nadělila výborný dárek – Pollution Skin
Defence Systém. Jedná se o patnáctidenní kúru sestávající ze tří dokonale vyvážených a vysoce účinných aktivních látek. Tento obranný systém pro pleť proti vnějším vlivům se skládá ze tří skleněných ampulek, které obsahují vitamín C, Ectoin a Q10. V průběhu patnácti dní se postupně aplikují a následně je pleť zregenerována a zároveň se zvýší její přirozená obranyschopnost.

Složení:
Ampule s vitamínem C pro použití v prvních pěti dnech
Tento vitamín je jedním z nejvíce účinných antioxidantů. Stimuluje obrannou funkci pokožky a zároveň pleť čistí, a tak uvolňuje cesty k její detoxikaci. Vitamín C bojuje proti působení volných radikálů ze znečištěného vnějšího prostředí a zabraňuje tvorbě zánětů.

Ampule s Ectoinem pro použití od šestého do desátého dne
Ectoin, přirozený obránce kožních buněk, předchází jejich předčasnému a zbytečnému poškozování. V kombinaci s látkou QT40 jsou buňky v pokožce nejen chráněny, ale zároveň „opravovány” zevnitř. Sérum je obohaceno o extrakt z magnólie, který posiluje obrannou funkci
proti volným radikálům.


Ampule Q10 pro použití od jedenáctého do patnáctého dne
Enzym Q10 je jako přirozená součást kožních buněk naprosto nezbytný pro jejich obnovu a udržení elasticity pleti, ale v důsledku stresu a negativních vlivů vnějšího okolí mohou být jeho zásoby nadměrně rychle vyčerpány. Aplikací Q10 se zrychlí metabolismus buněk a dosáhne se antioxidačního efektu. Sérum je navíc doplněno o extrakt z magnólie a kyselinu hyaluronovou v dobře vstřebatelných malých molekulách pro rehydrataci pokožky.

Použití:
Naneste večer na očištěnou pokožku. Nechejte chvíli působit a po vstřebání pokračujte ve
večerním rituálu péče o pleť jako obvykle.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufman a poznejte další jedinečné produkty. 

Složení:

Face Ampoule Vitamin C: aqua (water), pentylene glycol, glycerin, 3-o-ethyl ascorbic acid, sodium citrate, citric acid, alcohol denat, schizandra chinensis fruit extract, hydroxyethylcellulose, menthyl ethylamido oxalate, polyglyceryl-10 laurate, parfum (fragrance), benzyl salicylate.
Face Ampoule Ectoin: aqua (water), ectoin, pentylene glycol, glycerin, polyglyceryl-4 caprate, saccharide isomerate, magnolia officinalis bark extract, dehydroxanthan gum, hydrolyzed ulva lactuca extract, benzyl salicylate, citric acid, sodium citrate, alcohol denat., parfum (fragrance).
Face Ampoule Q10: aqua (water), glycerin, alcohol, lecithin, magnolia officinalis bark extract, ubiquinone, hyaluronate, potassium phosphate, sodium tocopherol, caprylyl glycol, polyglyceryl-4 caprate, ethylhexylglycerin, dehydroxanthan gum, alcohol denat., parfum (fragrance), benzyl salicylate.