Pollution Skin Defence System

6 700 Kč 5 537,19 Kč bez DPH
Skladem

Kompletní set 15x2ml 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pleť ženy 21. století čelí nejen přirozeným projevům stárnutí, ale také škodlivým vlivům znečištěného ovzduší, výfukových plynů, krátkovlnného záření, modrého světla z obrazovek telefonů a počítačů, které vedou k předčasnému stárnutí pleti. Susanne Kaufmann nám k 15. výročí existence značky nadělila výborný dárek – Pollution Skin Defence System. Jedná se o patnáctidenní kúru sestávající ze tří dokonale vyvážených a vysoce účinných aktivních látek. Tento obranný systém pro pleť proti vnějším vlivům se skládá ze tří skleněných ampulek, které obsahují vitamín C, Ektoin a Q10. V průběhu patnácti dní se postupně aplikují a následně je pleť zregenerována a zároveň se zvýší její přirozená obranyschopnost.

Ampule s vitamínem C pro použití v prvních pěti dnech
Tento vitamín je jedním z nejvíce účinných antioxidantů. Stimuluje obrannou funkci pokožky a zároveň pleť čistí, a tak uvolňuje cesty k její detoxikaci. Vitamín C bojuje proti působení volných radikálů ze znečištěného vnějšího prostředí a zabraňuje tvorbě zánětů.

Ampule s Ectoinem pro použití od šestého do desátého dne
Ectoin, přirozený obránce kožních buněk, předchází jejich předčasnému a zbytečnému poškozování. V kombinaci s látkou QT40 jsou buňky v pokožce nejen chráněny, ale zároveň „opravovány” zevnitř. Sérum je obohaceno o extrakt z magnólie, který posiluje obrannou funkci
proti volným radikálům.


Ampule Q10 pro použití od jedenáctého do patnáctého dne
Enzym Q10 je jako přirozená součást kožních buněk naprosto nezbytný pro jejich obnovu a udržení elasticity pleti, ale v důsledku stresu a negativních vlivů vnějšího okolí mohou být jeho zásoby nadměrně rychle vyčerpány. Aplikací Q10 se zrychlí metabolismus buněk a dosáhne se antioxidačního efektu. Sérum je navíc doplněno o extrakt z magnólie a kyselinu hyaluronovou v dobře vstřebatelných malých molekulách pro rehydrataci pokožky.

Použití: Naneste večer na očištěnou pokožku. Nechejte chvíli působit a po vstřebání pokračujte ve večerním rituálu péče o pleť jako obvykle.

Složení: Face Ampoule Vitamin C: aqua (water), pentylene glycol, glycerin, 3-o-ethyl ascorbic acid, sodium citrate, citric acid, alcohol denat, schizandra chinensis fruit extract, hydroxyethylcellulose, menthyl ethylamido oxalate, polyglyceryl-10 laurate, parfum (fragrance), benzyl salicylate.
Face Ampoule Ectoin: aqua (water), ectoin, pentylene glycol, glycerin, polyglyceryl-4 caprate, saccharide isomerate, magnolia officinalis bark extract, dehydroxanthan gum, hydrolyzed ulva lactuca extract, benzyl salicylate, citric acid, sodium citrate, alcohol denat., parfum (fragrance).
Face Ampoule Q10: aqua (water), glycerin, alcohol, lecithin, magnolia officinalis bark extract, ubiquinone, hyaluronate, potassium phosphate, sodium tocopherol, caprylyl glycol, polyglyceryl-4 caprate, ethylhexylglycerin, dehydroxanthan gum, alcohol denat., parfum (fragrance), benzyl salicylate.

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufman a poznejte další jedinečné produkty.