Tonic Clarifying

1 hodnocení

100ml

Tonik je vhodný pro normální pleť a pleť se sklonem k maštění. Obsahuje bylinnou kombinaci jitrocele, jarmanky a jablka. Tonikum pleť vyčistí bez toho, aniž by se vysušila. Redukuje velikost pórů. Díky přírodním výtažkům může lehce změnit barvu. Obsahuje malé množství rostlinného alkoholu, který odstraní všechny zbytky minerálů z vody a výborně připraví pleť na přijmutí další péče.

875 Kč 723,14 Kč bez DPH
Skladem

SUSANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

acqua (water), alcohol plant, polyglyceryl-4 caprate, glycerin, pentylene glycol, radix imperatoriae cs., pyrus malus (apple) fruit extract, pectin, chlorella vulgaris/lupinus albus protein ferment, sodium salicylate, plantago lanceolata (ribwort plantain) leaf extract, berberis aquifolium (mahonia) extract, triticum vulgare (wheat) bran extract, yeast ferment extract, sodium hyaluronate, parfum (fragrance), benzyl salicylate, linalool, bisabolol, citric acid, zinc PCA