Vit C Glow Set

2 590 Kč 2 140,50 Kč bez DPH
Skladem

Nová sada péče Susanne Kaufmann bojuje proti hyperpigmentaci, tonizuje pleť a stimuluje její vlastní obranné mechanismy. Vaše pleť bude okamžitě jasnější a zářivější.

Set je vhodný pro všechny typy pleti. 

Susanne Kaufmann vyvíjí receptury produktů ze směsí účinných aktivních látek, které při vzájemné kombinaci mezi sebou ještě zvyšují své účinky. Tato sada v limitované edici obsahuje nejprodávanější Enzyme Peel a vysoce koncentrované sérum s vitaminem C. 

Enzymatický peeling využívá vlastností jemných ovocných kyselin. Šetrně čistí, vyhlazuje a obnovuje povrch pokožky pro jasnější a hladší pleť, a dokonale připravuje pro další péči.

Vitamin C je pro pokožku jedním z nejúčinnějších antioxidantů. Vysoce koncentrované sérum na obličej Susanne Kaufmann Vitamin C stimuluje vlastní obranné mechanismy pokožky, otevírá její přirozené detoxikační cesty a pomáhá vyrovnat tón pleti.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Použití:

Naneste plnou pipetu Vitaminu C séra do dlaní a poté prsty lehce vklepávejte do pokožky obličeje, dokud se sérum nevstřebá. Poté naneste enzymatický peeling v tenké vrstvě na celý obličej, přičemž dbejte na to, abyste se vyhnuli očnímu okolí. Nechte působit a odpočívejte deset minut. Následně odstraňte peeling navlhčeným teplým ručníkem. Používejte každý týden jako doplňkovou péči. 

Tip:

Po odstranění peelingu pokračujte hydratačním sérem Hyaluron serum pro intenzivní hydrataci a vyplněnou pleť. Kyselina hyaluronová a vitamin C výrazně redukují známky stárnutí pokožky.