Like Never Before

15ml

Laky na nehty Treat Collection jsou „5-free“. To znamená, že se vědomě vyhýbají běžně používaným rizikovým složkám. Laky neobsahují Toluene, DBP, Camphor, Formaldehyd a Formaldehyd Resin. Už nikdy se nemusíte bát mít lesklé drápky kdykoli a kdekoli, dokonce i během těhotenství nebo při péči o malé děti. Laky na nehty Treat jsou netoxické a mnohem zdravější než jiné běžně dostupné alternativy.  Laky TREAT jsou sofistikované, ale zároveň nepředpojaté, trendy, ale ne příliš vyzývavé. Těžká a přepychová skleněná lahvička se zlatými úchytkami a elegantním logem je prostě šik! 

550 Kč 454,55 Kč bez DPH
Skladem

TREAT COLECTION

Značka zároveň z Berlína a Los Angeles Treat Collection představuje atraktivní řadu laků na nehty obsahující 48 různých odstínů. Tyto okouzlující laky jsou potěšením nejen pro nehty (koneckonců, obsahují méně chemikálií než běžně prodávané laky), ale také potěšením obecně pro všechny smysly. Jsou přesně tou správnou malou denní dávkou požitkářství, která vám nezruinuje konto a neprobudí ve vás výčitky svědomí. Jsou jako skvělý nový román, do kterého se nedočkavě pouštíte... jako snídaně v posteli, dlouhá horká koupel nebo nádherná kytice květin. Jsou sofistikované, ale zároveň nepředpojaté, trendy, ale ne příliš vyzývavé. Těžká a přepychová skleněná lahvička se zlatými úchytkami a elegantním logem je prostě šik! 

Produkty nejsou testovány na zvířatech.

Složení:

BUTYL ACETATE, ETHYL ACETATE, NITROCELLULOSE, ADIPIC ACID/NEOPENTYL GLYCOL/TRIMELLITIC ANHYDRIDE COPOLYMER, ACETYL TRIBUTYL CITRATE, ISOPROPYL ALCOHOL, STEARALKONIUM BENTONITE,  ACRYLATES COPOLYMER, CI 15850, STYRENE/ACRYLATE COPOLYMER, CI 77891, CI 15850, SILICA, BENZOPHENONE-1, TRIMETHYLPENTANEDIYL DIBENZOATE, CI 77499

 

 

Jméno značky: Treat colection
Kategorie: Laky na nehty