Blue Moon

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

Metalický, plně krycí lak na nehty, 15 ml

Královsky modrý odstín

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oslnivá, tmavě modrá barva ztělesňuje osobitou krásu pozemského svitu – když se sluneční světlo odráží od denní strany Země a osvětluje noční stranu Měsíce. Tento vysoce pigmentovaný, podmanivý lak noste ve dne i v noci a dodejte svému outfitu maximální dávku moderního půvabu.

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.