Jazz me up

Značka: Nailberry
495 Kč 409,09 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

15 ml

Oslnivě korálová

Plně krycí textura

Detailní informace

Detailní popis produktu

Oživte svůj vzhled - i místnost, ve které právě jste - tímto úchvatným korálovým odstínem. Nevázanost, půvab a přitažlivost, to jsou synonyma pro tento univerzálně lichotivý tón, díky kterému vyniknete. Je hravý, přitom univerzálně lichotivý. Noste ho kdykoli budete potřebovat zapůsobit a vystoupit z šedi všednodennosti. 

Ultra lehká, patentovaná textura tohoto laku vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.