Netoxický lak na nehty Strawberry

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

Lak na nehty s jahodovou vůní, 15 ml

Hravý ovocně červený odstín Plně krycí textura

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připravte se na čerstvou ovocnou a zábavnou energii do vašeho podzimně-zimního šatníku i nálady. Tato radostná, hyper-jasná růžová s jemně sladkou jahodovou vůní dodá každému vašemu looku výrazně hravý nádech. Je ideální na párty a v této sezóně i mimo ni.

Ultra lehká, patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů. 

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.