Od 10. 5. 2021 máme otevřeno na nové adrese Radnická 9. Těšíme se na viděnou!

CASTELLI DI SABBIA

Značka: Nobile 1942
4 200 Kč 3 471,07 Kč bez DPH
Skladem

Parfém, 75ml

Každý alespoň jednou v dětství postavil hrad z písku. Vytváří se obtížně, ale zničí velmi snadno. Tato vůně je alegorií lidské duše a připomínkou pomíjivosti: když dospíváme, hra na stavění zámků pokračuje a pokud míříme příliš vysoko, často se stáváme svědky jejich roztříštění, nebo se nám před očima rozplynou jako vzdušné zámky.

Vůně je výzvou k tomu, abychom opět uvěřili vlastním snům a vybudovali je na pevné skále naší víry a odhodlání. Parfémář Christian Carbonnel charakterizuje své dílo jako zářivou kompozici, která se otevírá sladkými tóny datlí. Rodí se ve vyprahlé poušti, ale nebojí se písečných bouří a horkých větrů, neboť zámky z písku postavené na silných základech sebedůvěry a přesvědčení se při prvních poryvech vichru nerozpadnou.

Složení

Hlava: datle

Srdce: skořice, kardamom, černý pepř

Základ: cedr, ořechová tráva, pižmo, vanilka, vetiver

Detailní informace

Detailní popis produktu

PARADISO PERDUTO

Tři luxusní parfémy představují tři snové světy, tři ztracené ráje, v nichž se každodenní skutečnost mísí s nespoutanou fantazií a nevědomím. Probouzejí vzpomínky na dětství, které si stále neseme s sebou a jež mají moc navždy v nás uchovat prvotní okouzlení a vizionářského ducha dítěte.

Zjistěte více o značce Nobile 1942 a poznejte další jedinečné produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně
2 - Koncentrace: Parfum
1 - Typ vůně: Ovocná
3 - Složky: Cedr, Kardamom, Pepř, Pižmo, Skořice, Vanilka, Vetiver