Eau de Gloire Cologne

3 950 Kč 3 264,46 Kč bez DPH
Skladem

Eau de Cologne, 100 ml

Limitovaná edice

Vonná pyramida
Hlava: hořký pomeranč, bergamot, mandarinka
Srdce: myrta, vavřín
Základ: kadidlo

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

První vůní, která zahájila dnes již dvacetiletou existenci značky Parfum d´Empire, se stala Eau de Gloire. Ke kulatému jubileu nyní vychází speciální limitovaná edice této emblematické vůně: Eau de Gloire Cologne, prosycená paprsky korsického slunce.

Jiskřivá, třaskavá, zářivá Eau de Gloire Cologne obsahuje různorodé citrusy v té nejvyšší kvalitě a množství, v jakém se je ještě nikdo neodvážil použít. Vůně je doslova předávkována hořkým pomerančem, bergamotem a mandarinkou. Vavřín, odkazující k logu značky v podobě vavřínového věnce ve tvaru podkovy, je nápaditě zkombinován s kadidlem symbolizujícím slávu, a aromatickou svěžestí myrty, typické korsické křoviny spojované se štěstím. Kolínská voda překypující sluncem, které osvětluje cestu za šťastnou hvězdou…

Marc-Antoine Corticchiato zdůrazňuje, že tato kolínská voda boří všechny stereotypy o jednoduchosti, neboť je vystavěna s barokní opulentností a použitím rafinovaných ingrediencí. Lehkost a optimismus se v ní snoubí s extravagancí a nádherou.

Zjistěte více o značce Parfum d'Empire a poznejte další jedinečné produkty.

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně
Koncentrace: Eau de Cologne
Typ vůně: Citrusová, Svěží
Složky: Bergamot, Mandarinka, Pomeranč, Vavřín, Myrta