No 02 L´air du désert marocain

9 hodnocení
Novinka
flacon 02bakelite 1

Eau de Toilette intense, 50 ml

Inspirována světem plným vůní, marockou pouští.

Mocná, smyslná a ryzí.

“Představil jsem si, jak odpočívám v hotelovém pokoji v Marrákeši po dni stráveném v poušti. Ležím na posteli vyčerpán pouštním žárem. Na nekonečném nebi nad písečnými pahorky pomalu vychází měsíc. Otevřeným oknem proudí do pokoje suchý, teplý vzduch vonící nedalekou pouští a mísí se s vůněmi koření z rušné ulice před domem.

Je to aroma pouště a sladkých sušenek z nedalekého pekařství, provázené nádechem smyslné vůně kvetoucího keře jasmínu na rohu ulice,” říká Andy o své vůni, která získala úspěšné hodnocení i u parfémové kritiky.

 

Složení

Hlava: koriandr, římský kmín, silice z pomerančovníku

Srdce: devaterník, jasmín

Základ: cedr, vetiver, ambra

3 250 Kč 2 685,95 Kč bez DPH
Skladem

Vítejte v parfémovém světě Andyho Tauera. Je to právě tento muž, kdo stojí za značkou Tauer Perfumes. Jeho parfémy jsou uměleckými kreacemi, harmonickými díly vytvářenými za použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. V každé parfumérově kompozici je patrná inspirace přírodou, různými místy a lidmi (od saharské pouště až po kovboje z Texasu).

Andyho laboratoří je jeho byt v Curychu, kde míchá formuli za formulí, dokud nedocílí požadované podoby a vyznění vůně. Nenechává se přitom ničím spoutat. Jako naprostý samouk se do tvorby parfémů pustil v roce 2005 a využil jak své profese chemika, tak záliby ve výtvarném umění.

Andy Tauer začal objevovat svět vůní a trénovat svůj nos prostřednictvím přírodních ingrediencí. Díky esenciálním olejům, pryskyřicím a botanickým extraktům je každý jeho parfém řemeslně komplexní, intenzivní a s dlouhou výdrží. Jeho kreace jsou výjimečně bohaté na pečlivě vybrané a vzácné přírodní složky, které se pro dosažení perfektního výsledku prolínají s moderními molekulami. Přírodní ingredience pocházejí z celého světa, nalezneme mezi nimi kadidlo ze Středního východu, indický extrakt z tuberózy či z francouzské růže.

Andy Tauer vyrábí své parfémy s velkou vášní v malých nákladech ve Švýcarsku a jeho rukama projde každý flakon. Stejně jako parfémy jsou i flakóny, jež mají originální podobu pětiúhelníkových lahviček inspirovaných stylem art deco, vyráběny ručně v Evropě.

Vůně značky Tauer Perfumes jsou vzácné. Můžete je najít po celém světě, ale pouze v těch nejlepších parfumeriích orientovaných na haute parfumery a v limitovaném množství.

Tauerovy parfémy jsou pro svou jedinečnost celosvětově oblíbené a oceňované.

Od roku 2005 je Andy Tauer ve spojení se svými příznivci prostřednictvým vlastního blogu. Je vůbec prvním parfumérem, který svou vášeň pro parfemářství, kreativní proces a pozadí výroby sdílí. Můžete jej sledovat také na Facebooku a Instagramu.

 

Jméno výrobce: Tauer Perfumes
Kategorie: Vůně
2 - Koncentrace: Eau de Toilette
1 - Typ vůně: Kořeněná, Květinová, Orientální
3 - Složky: Ambra, Cedr, Jasmín, Koriandr, Pomeranč, Římský kmín, Vetiver