Les Années 25

Novinka
375x500.49911

Les Années 25

Eau de Parfum, 50 ml

 

Moderní vůně inspirovaná vintage parfémy 20. let minulého století. Svěží, lehká a zároveň se starosvětským dotekem: moderní vintage vůně. Své jméno získala podle mezinárodní výstavy art deco v Paříži, která se původně měla konat v roce 1915, ale kvůli první světové válce se uskutečnila až na jaře roku 1925. Mezi výstavními pavilony s ukázkami moderní architektury a dekorativního umění byl i Pavilon Elegance.  Vzdává poctu období 20. let, které evokuje bezstarostně svěžím úvodem s bergamotem, pomerančovým olejem a pikantním indickým zázvorem, luxusní pudrovou stopou bulharské růže a svůdného kosatce a vytříbenou elegancí základu z ambry, větvičníku, pižma, pačuli a vanilky, které zaručují neuvěřitelnou výdrž vůně. Tato výjimečná edice je k dispozici pouze v limitovaném počtu 500 flakónů.

Složení

Hlava: bergamot, petitgrain, pomerančový olej, indický zázvor

Srdce: bulharská růže, kosatec, benzoin

Základ: větvičník, tonka, santal, ambra, pižmo, pačuli, vanilka

4 050 Kč 3 347,11 Kč bez DPH
Skladem

Vítejte v parfémovém světě Andyho Tauera. Je to právě tento muž, kdo stojí za značkou Tauer Perfumes. Jeho parfémy jsou uměleckými kreacemi, harmonickými díly vytvářenými za použití těch nejkvalitnějších přírodních ingrediencí. V každé parfumérově kompozici je patrná inspirace přírodou, různými místy a lidmi (od saharské pouště až po kovboje z Texasu).

Andyho laboratoří je jeho byt v Curychu, kde míchá formuli za formulí, dokud nedocílí požadované podoby a vyznění vůně. Nenechává se přitom ničím spoutat. Jako naprostý samouk se do tvorby parfémů pustil v roce 2005 a využil jak své profese chemika, tak záliby ve výtvarném umění.

Andy Tauer začal objevovat svět vůní a trénovat svůj nos prostřednictvím přírodních ingrediencí. Díky esenciálním olejům, pryskyřicím a botanickým extraktům je každý jeho parfém řemeslně komplexní, intenzivní a s dlouhou výdrží. Jeho kreace jsou výjimečně bohaté na pečlivě vybrané a vzácné přírodní složky, které se pro dosažení perfektního výsledku prolínají s moderními molekulami. Přírodní ingredience pocházejí z celého světa, nalezneme mezi nimi kadidlo ze Středního východu, indický extrakt z tuberózy či z francouzské růže.

Andy Tauer vyrábí své parfémy s velkou vášní v malých nákladech ve Švýcarsku a jeho rukama projde každý flakon. Stejně jako parfémy jsou i flakóny, jež mají originální podobu pětiúhelníkových lahviček inspirovaných stylem art deco, vyráběny ručně v Evropě.

Vůně značky Tauer Perfumes jsou vzácné. Můžete je najít po celém světě, ale pouze v těch nejlepších parfumeriích orientovaných na haute parfumery a v limitovaném množství.

Tauerovy parfémy jsou pro svou jedinečnost celosvětově oblíbené a oceňované.

Od roku 2005 je Andy Tauer ve spojení se svými příznivci prostřednictvým vlastního blogu. Je vůbec prvním parfumérem, který svou vášeň pro parfemářství, kreativní proces a pozadí výroby sdílí. Můžete jej sledovat také na Facebooku a Instagramu.

 

Jméno výrobce: Tauer Perfumes
Kategorie: Vůně
2 - Koncentrace: Eau de Parfum
1 - Typ vůně: Pudrová, Svěží, Vintage