Mandala

5 hodnocení
Novinka
Mandala web MQ

Eau de Parfum
35ml
Lehký, čistý vzduch. Naprosté ticho. Horské krávy se líně povalují na pastvině a upřeně pozorují, jak roztáčíte modlitební mlýnky. Z nedalekého kláštera k vám doléhá hrdelní zpěv mnichů - nesmírně harmonický a pokojný chorál o dvou tónech. Myrha a kadidlo, vůně lehká a delikátní. Hloubavá nálada. Vůně vibrující na dvou úrovních najednou.
Parfumér: Christian Carbonnel
Složení
Hlava: kadidlo, muškátový oříšek, andělika
Srdce: kardamom, skořice, hřebíček, cist, cedr, kadidlo
Základ: myrha, santal, dubový mech, pravá ambra

3 850 Kč 3 181,82 Kč bez DPH
Objednáno

Značka: Masque Milano
Alessandro a Riccardo, dva muži, které spojuje spousta vášní. Vášeň pro cestování, četbu,hudbu. Milují designové předměty, přírodní materiály, rukodělné detaily. Vyznávají oddanost práci a zároveň radost ze života. Jsou to dva zarputilí snílci, kteří se rozhodli své touhy uvést do života. V roce 2010, po letech studia vůní a esencí v Grasse a u mistrů parfumářů po celé Itálii, založili značku Masque. Vůně jsou vyráběny v Itálii, ale jejich tvůrci, které si zakladatelé značky pečlivě vybírají, pocházejí z celého světa. Při tvorbě nejsou limitováni finančním omezením, mohou používat jakékoliv suroviny s jedinou podmínkou, jíž je etické získávání přírodních ingrediencí. Název značky odkazuje k maskám a převlekům, které v životě vědomě i bezděčně nosíme. Vůně jsou označeny římskými číslicemi, jež odpovídají čtyřem aktům pomyslné „opery života“: první akt představuje zkušenosti, vzpomínky, cesty a objevy, druhý akt je jako vnitřní monolog věnován reflexi, meditaci, světlým i temným stránkám lidské duše, třetí akt zastupuje citové vazby a lásku, čtvrtý akt je světem snů a fantazie.

Jméno výrobce: Masque Milano
Kategorie: Vůně
2 - Koncentrace: Eau de Parfum
1 - Typ vůně: Ambrová, Dřevitá, Kadidlová, Kořeněná, Kouřová
3 - Složky: Ambra, Andělika, Cedr, Císt, Hřebíček, Kadidlo, Kardamom, Mech, Muškátový oříšek, Myrha, Santalové dřevo, Skořice
Položka byla vyprodána…