Paradiso Limited Edition

Novinka
Značka: Pigmentarium
3 260 Kč 2 694,21 Kč bez DPH
Skladem
Eau de Parfum, 50 ml
 
Paradiso v limitované sběratelské edici od umělkyně a vizuální básnířky Michaly Fenkl. Ikonická vůně uvnitř flakonu zůstává stejná.

Vonná pyramida
Hlava: grapefruit, mandarinka, rebarbora
Srdce: jalovec, pepř
Základ: vetiver, pačuli, ambra
 
Parfumér: Jakub F. Hiermann

Detailní informace

Detailní popis produktu

Striktnlimitovaná edice citrusovo-koenné vnParadiso vznikla v kolaboraci s vizuální básníkou Michaelou Fenkl. Vnasociující prázdninovpobyt na Azurovém pobeí. Stín korun strom, záivá voda bazénu a led jiskící ve sklenicích. Chladivou vni grapefruitu a mandarinky umocuje jiskivost pepe i avnaté rebarbory. Rozvíjí je zelen„kouov“ vetiver a vysoce elegantní, okázalé pauli. Celou kompozici uzavírá ambra, která do parfému propisuje svdný živoincharakter. Flakon i krabika parfému se pouze pro toto léto promnili v samostatnumleckobjekt, propojens jedním ze symbolbezstarostnproitého léta, s psanm textem.

Michaelina tvorba plná emoci, hledání i nacházení je charakteristická vizuální podobou slova. Celek textu nebo jeho ásti píe rukou na papír, nebo na cokoli vetnlátky, i lidské ke tetovací jehlou. A v této podobje i publikuje. Je autorkou sbírky básní, kolekcí odvpracujících se sebevyjádením mladé generace i ady textna vlastním tle. Sdlení pocitna flakonu parfému? Prohláení k létu, k lásce, úvaha, nabídka ke he kadému, kdo flakon nebo jeho krabiku vezme do rukou.


Do prodeje byla 15.5. uvedena pouze jediná omezená série pro léto 2023.

Zjistěte více o značce Pigmentarium a poznejte další jedinečné produkty. 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vůně
Koncentrace: Eau de Parfum
Typ vůně: Citrusová, Ovocná, Svěží
Složky: Ambra, Grepfruit, Jalovec, Mandarinka, Pačuli, Pepř, Vetiver