Tango

2 hodnocení
Novinka
Tango MQ

Eau de Parfum, 35 ml
Kouzlo horké letní noci, měsíc v úplňku. Terasa obklopená kvetoucími keři. Kolem hlasitá pulzující hudba, likér jantarové barvy na dřevěném stole. Přidušený smích, mnohohlasý šepot, vzduch ztěžklý vůní jasmínu, soli a cukru. Neodolatelná touha tančit až do rána… Kolik toho slibuje tato noc… Smyslný a hřejivý parfém, ambrový nektar.

Složení
Hlava: bergamot, černý pepř, kardamom
Srdce: absolut z jasmínu sambac, damašská růže, římský kmín, pačuli
Základ: vanilka, tonka, absolut z komonice, ambra, kůže, benzoin, pižmo
Parfumér: Cécile Zarokian

3 450 Kč 2 851,24 Kč bez DPH
Skladem

Značka: Masque Milano
Alessandro a Riccardo, dva muži, které spojuje spousta vášní. Vášeň pro cestování, četbu,hudbu. Milují designové předměty, přírodní materiály, rukodělné detaily. Vyznávají oddanost práci a zároveň radost ze života. Jsou to dva zarputilí snílci, kteří se rozhodli své touhy uvést do života. V roce 2010, po letech studia vůní a esencí v Grasse a u mistrů parfumářů po celé Itálii, založili značku Masque. Vůně jsou vyráběny v Itálii, ale jejich tvůrci, které si zakladatelé značky pečlivě vybírají, pocházejí z celého světa. Při tvorbě nejsou limitováni finančním omezením, mohou používat jakékoliv suroviny s jedinou podmínkou, jíž je etické získávání přírodních ingrediencí. Název značky odkazuje k maskám a převlekům, které v životě vědomě i bezděčně nosíme. Vůně jsou označeny římskými číslicemi, jež odpovídají čtyřem aktům pomyslné „opery života“: první akt představuje zkušenosti, vzpomínky, cesty a objevy, druhý akt je jako vnitřní
monolog věnován reflexi, meditaci, světlým i temným stránkám lidské duše, třetí akt zastupuje citové vazby a lásku, čtvrtý akt je světem snů a fantazie.

Jméno výrobce: Masque Milano
Kategorie: Vůně
2 - Koncentrace: Eau de Parfum
1 - Typ vůně: Gurmánská, Orientální
3 - Složky: Amber, Bergamot, Černý pepř, Jasmín, Kardamom, Kmín, Kůže, Pačuli, Pižmo, Růže, Tonka, Vanilka