Times Square

2 hodnocení
Novinka
Times Square web MQ

Eau de Parfum
35 ml
Typický pach New Yorku. Zápach levného tabáku a výfukových plynů. Nekonečná dopravní zácpa. Rozpálené pneumatiky a zatuchlá pára. Ujetí lidé. Madam se zářivě zelenými podpatky si právě objednala obrovský preclík. A čpí všemožnými jídly. Skořice a hranolky. Hořčice a karamel. Třešňově rudá rtěnka této prostitutky se mísí s vůní její jahodové žvýkačky.
Postranní uličky slouží jen jako skládka smetí a záchodky. Ale probojujete si cestu shlukem mladých dívek čekajících na mužský striptýz a pohltí vás vůně tuberózy a karafiátů. Najednou mám dnes večer chuť se procházet. Zajít si na krabí placičky a burger. A zatímco se blížím ke svému cíli, vdechuji vůni města plnými doušky. Miluji tohle město! Ó, jak moc miluji tohle město!

Složky:

Hlava: lískooříškový akord, akord rtěnky
Srdce: vonokvětka, tuberóza
Základ: santal, guajakové dřevo, styrax

Parfumér: Bruno Jovanovic

 

3 490 Kč 2 884,30 Kč bez DPH
Skladem

Značka: Masque Milano
Alessandro a Riccardo, dva muži, které spojuje spousta vášní. Vášeň pro cestování, četbu,hudbu. Milují designové předměty, přírodní materiály, rukodělné detaily. Vyznávají oddanost práci a zároveň radost ze života. Jsou to dva zarputilí snílci, kteří se rozhodli své touhy uvést do života. V roce 2010, po letech studia vůní a esencí v Grasse a u mistrů parfumářů po celé Itálii, založili značku Masque. Vůně jsou vyráběny v Itálii, ale jejich tvůrci, které si zakladatelé značky pečlivě vybírají, pocházejí z celého světa. Při tvorbě nejsou limitováni finančním omezením, mohou používat jakékoliv suroviny s jedinou podmínkou, jíž je etické získávání přírodních ingrediencí. Název značky odkazuje k maskám a převlekům, které v životě vědomě i bezděčně nosíme. Vůně jsou označeny římskými číslicemi, jež odpovídají čtyřem aktům pomyslné „opery života“: první akt představuje zkušenosti, vzpomínky, cesty a objevy, druhý akt je jako vnitřní monolog věnován reflexi, meditaci, světlým i temným stránkám lidské duše, třetí akt zastupuje citové vazby a lásku, čtvrtý akt je světem snů a fantazie.

Jméno výrobce: Masque Milano
Kategorie: Vůně
2 - Koncentrace: Eau de Parfum
1 - Typ vůně: Dřevitá, Gurmánská, Květinová
3 - Složky: Lískový oříšek, Santalové dřevo, styrax, Tuberóza, Vonokvětka