After sun cream

1 hodnocení
Novinka
After Sun Gel Moistureizing web

After sun gel moisturizing, 100ml

Jemný gelový přípravek pleť účinně regeneruje po působení škodlivého UVA a UVB záření.

Koncentrované rostlinné výtažky z aloe vera pleť zklidňují, hydratují, podporují tvorbu kolagenu a zároveň pokožku ochraňují proti působení volných radikálů. Protizánětlivá látka z extraktu srdcovnice poskytuje úlevu při spálení pokožky a zmírňuje její zarudnutí. Gel s příjemným chladivým efektem je bohatý na regenerační složky, které zajišťují pokožce důležité živiny a prodlužují tak opálení. Přípravek je vhodný na pokožku těla i obličeje. 

 

Použití:

Naneste na čistou pokožku po sprchování nebo koupeli.

1 050 Kč 867,77 Kč bez DPH
Skladem

O značce Susanne Kaufmann

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

 

Složení: aloe barbadensis (aloe vera) extract/powder, sodium hyaluronate, cellulose gum, chondrus crispus (carrageenan) powder, ceratonia siliqua gum, sucrose, acqua purificata, citric acid, sodium benzoate, potassium sorbate, alcohol plant, cardiospermum halicacabum extract, pentylene glycol, menthyl ethylamido oxalate,  parfum (fragrance)