ALPINE BATH & BODY COLLECTION

Novinka
1 500 Kč 1 239,67 Kč bez DPH
Skladem

HOLIDAY COLLECTION 2023

Výhodná dárková sada v hodnotě 1875 Kč.

  • Skvělé pro relaxaci
  • Ideální jako dárek
  • Vánoční limitka

Tato luxusní dárková sada podporuje relaxaci a pocit pohody ve svátečním období. Obsahuje nejprodávanější přípravky pro péči o tělo, které pomáhají vyživovat a zklidňovat pokožku – a uvolňovat mysl.

Detailní informace

Detailní popis produktu

V dárkovém balení najdete: 
  • Mountain Pine Bath, 100 ml
  • Arnica Body Oil, 100 ml
  • Body Butter, 50 ml

Tato sada využívající sílu alpských bylin obsahuje oblíbenou olejovou koupel s borovicí, arnikový tělový olej a nejoblíbenější produkt v péči o tělo - výživné tělové máslo v exkluzivní 50 ml velikosti.

Toto luxusní trio pro péči o tělo se báječně hodí pro vánoční období, protože vám nebo vašim blízkým pomůže věnovat si chvíli pro sebe a relaxovat. 

Účinné výtažky z bylin a čistě rostlinné výživné oleje dopřejí pokožce výjimečnou péči a dlouhotrvající, sametový komfort. 

Použití: Pro dokonalý well-being rituál začněte koupelí s Mountain Pine Bath oil. Poté do ještě vlhké pokožky těla vmasírujte arnikový olej a péči dokončete nanesením hedvábného tělového másla, které v pleti uzavře vlhkost na dlouhé hodiny. 

Luxusní dárkové balení s ikonickým logem Susanne Kaufmann v elegantním metalickém provedení je 100% recyklovatelné a neméně stylové. 

Ideální dárek pro vás i vaše blízké. 

 

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufmann a poznejte další jedinečné produkty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Použití: Koupele