Body Broad Spectrum Protection Sunscreen SPF 25

1 hodnocení
Novinka
Body Broad Spectrum Protection Sunscreen web

Body broad spectrum protection sunscreen SPF 25

Jemný, krásně vonící tělový krém s voděodolným slunečním faktorem 25 vznikl inovativním spojením minerálních a botanických filtrů. Díky jejich vysoké efektivitě je pokožka chráněna proti negativnímu působení UVA i UVB záření a je tak zabráněno jejímu předčasnému stárnutí. Účinné složky jako Ectoin a Pentavitin se vyznačují antioxidačním působením. Bojují proti volným radikálům a regenerují poškozené buňky pokožky. Výživný krém je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a dětské pokožky již od šesti měsíců věku. Dermatologicky testováno. Krém se rychle vstřebává a poskytuje intenzivní hydrataci.

 

Klíčové složky:

Ectoin - přírodní látka s významnými anti-age vlastnostmi chrání pleť před UVA i UVB zářením, zabraňuje vysušování pleti, a to i při extrémních teplotách.

Pentavitin - látka podobná sacharidům přirozeně se vyskytujícím v lidské pokožce výborně zadržuje vláhu a zvyšuje tak elasticitu pleti.

 

Použití:

Krém aplikujte na pokožku ideálně 30 minut před pobytem na slunci. Opakujte znovu každé dvě hodiny nebo po koupání.

1 850 Kč 1 528,93 Kč bez DPH
Skladem

O značce Susanne Kaufmann

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.