Detox Kit - Detoxikační cestovní set

1 900 Kč 1 570,25 Kč bez DPH
Objednáno
Položka byla vyprodána…

Susanne Kaufmann™ Detox Kit

Sada obsahuje pět nezbytností, které potřebujete pro podporu detoxikace vašeho těla.

  • Vhodná pro cestování s příručním zavazadlem
  • Podporuje vylučování toxinů
  • Stimuluje kožní metabolismus
  • Podporuje krevní oběh

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detoxikační sada obsahuje následující produkty:

Hydratační maska, ​​15 ml: Maska ​​má hydratační účinek a je záchranou pro pokožku, která potřebuje během detoxikační kúry záchranu a nadstandardní péči. Naneste na obličej, krk a dekolt a nechte působit. Pleť je osvěžená a vyhlazená.

Zklidňující sprej na polštář, 25 ml: Dobrý spánek pomáhá tělu znovu nalézt rovnováhu. Sprej nastříkejte večer před spaním na polštář - vůně napomůže uvolnění a relaxaci.

Detox Oil, 30 ml: Stimulační účinek zázvoru a detoxikační síla břízy pomáhají tělu zbavit se škodlivin, stimulují mikrocirkulaci a zlepšují metabolismus. Nanášejte na pokožku, dokud je ještě vlhká po koupeli.

Detox Oil Scrub, 15 ml: Tento peeling napomáhá procesu čištění a podporuje krevní oběh. Zásadité peelingové částice z meruňkových jader pomáhají pokožce udržet si neutrální hodnotu pH. Peeling jemně vmasírujte do suché pokožky ideálně před alkalickou koupelí.

Alkali Salt Deacidifying, 60 g: Odkyselení organismu pomocí alkalické soli je tradiční a účinný způsob odstraňování toxinů a posílení metabolismu pokožky. Toxické látky se obzvláště dobře vyplavují pokožkou chodidel. 15minutová koupel nohou podpoří očistný proces vašeho těla během detoxikační kúry.

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufman a poznejte další jedinečné produkty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Použití: Cestovní sety
Položka byla vyprodána…