Acid Alkalizing Tea - Čaj na odkyselení

520 Kč 429,75 Kč bez DPH
Skladem

Čaj pro podporu odkyselení organismu, 15 pyramidových sáčků.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Harmonicky sladěné bylinky byly vybrány tak, aby působily relaxačně a posilovaly imunitní systém:

Listy maliníku - jsou bohaté na vitamíny a minerály a obsahují velké množství tříslovin. Vitamin B má zvláště pozitivní vliv na metabolismus, vitamin E nabízí dodatečnou ochranu před volnými radikály a vitamin C posiluje obranyschopnost organismu.
Přeslička rolní - kromě saponinů, flavonoidů a minerálů obsahuje také extrémně vysokou koncentraci kyseliny křemičité. Přeslička rolní čistí krev, má protizánětlivé vlastnosti a posiluje pojivovou tkáň.
Březové Listy- čistí krev a jsou močopudné. Obsahují třísloviny a hořčiny, vitamín C, pryskyřice, saponiny a také flavony.
Listy kopřivy - obsahují především třísloviny, vitamín C, vitamín A a minerální látky, jako je železo a flavonoidy. Mají močopudný a krev čistící účinek.
Pampeliška - obsahuje zvláště velké množství hořčin, vitamínů a minerálních látek. Čistí krev a stimuluje všechny orgány zapojené do trávení.
Okvětní lístky měsíčku - obsahují velké množství karotenoidů a xantofylu, které posilují imunitní systém, a saponiny, které mají pozitivní vliv na hladinu krevních lipidů.

Postup přípravy: Zalejte vroucí vodou a nechte 6 minut vyluhovat. Použijte jeden sáček na hrnek. 

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufmann a poznejte další jedinečné produkty.