Mineral Body Lotion

3 070 Kč 2 537,19 Kč bez DPH
Skladem

 Minerální tělové mléko, 200 ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Minerální tělové mléko obsahuje trojici účinných látek: aktivní rostlinné látky, přírodní oleje a minerální soli, které cílí na hlubší vazivo, hustou pojivovou tkáň, která podpírá a chrání naše svaly.

Fasciální síť je zodpovědná za naše vzpřímené držení těla, silnou pojivovou tkáň a fungující lymfatický systém. Sedm minerálních solí obsažených v tělovém mléce detoxikuje hlubší svalstvo, zvyšuje energii buněk a aktivuje lymfatický tok. Při výběru aktivních rostlinných látek byl kladen důraz na jejich schopnost zvýšit buněčný metabolismus, odstranit vysoké koncentrace kyselých látek a zklidnit záněty. Cenné oleje a účinná látka astaxanthin mají dvojčinný účinek: stimulují vlastní syntézu kolagenu v kůži a dlouhodobě posilují pojivovou tkáň.

Klíčové ingredience: Sladkovodní řasa Haematococcus pluvialis, šalvěj muškátová, fíkovník, Schüsslerovy soli a tygří tráva. 

Použití: Po koupeli nebo sprše vmasírujte do pokožky celého těla. Pro nejlepší účinky používejte denně, zejména po intenzivním cvičení. 

Tip: Pro ještě vyšší účinek kombinujte se Zásaditou solí na odkyselení neutralizující pH pokožky. 

 

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufmann a poznejte další jedinečné produkty. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Péče o tělo
Použití: Hydratační přípravky