Nail Oil nourishing

2 hodnocení

Olej na nehty

10 ml

Tento vyživující olej je ideálním řešením pro oslabené a lámavé nehty. Vysoce efektivní kombinace olejů posílí strukturu nehtu, vyživuje citlivé okolí nehtového lůžka a dodá celkový zdravý vzhled. Pozitivní vliv na zpevnění nehtů má především makadamový olej a olej z ořechů mongongo. Díky sezamovému oleji, který je bohatý na kyselinu linolovou, se zregeneruje i jemná kůže okolo nehtů.

Použití:

Pro intenzivní péči aplikujte olej dvakrát denně na nehet a nehtové lůžko.

 

650 Kč 537,19 Kč bez DPH
Skladem

SUZANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

schinziophyton rautanenii (manketti tree) kernel oil, helianthus annuus (sun flower) oil unsaponifiables, zea mays (corn germ) oil, sesamum indicum (sesame) seed oil, macadamia integrifolia seed oil, olea europaea (olive) fruit oil, parfum (fragrance), tocopheryl acetate

Jméno výrobce: Susanne Kaufmann
Kategorie: Tělo
Použití: Oleje, Přípravky na ruce