Na základě usnesení vlády je prodejna dočasně uzavřena. E-shop funguje i nadále. Online objednávky je možné vyzvednout každé pondělí a čtvrtek mezi 10:00 a 14:00.

Orange Amère & Star Anise

Novinka
1 450 Kč –20 %
20190828 Cochine17154
1 450 Kč –20 % 1 160 Kč 958,68 Kč bez DPH
Skladem

230 g, 50 hodin hoření
Svíčka inspirovaná bohatým trhem s kořením v Saigonu. Snoubí plné, hřejivé vůně Asie s vůní tradičních evropských vánoc. Provoňte interiér exotickým i útulným mixem hořkých pomerančů amère, badyánem, hřebíčkem, muškátovým oříškem a skořicí. Atmosféru vánoc podtrhne kombinace vanilky a kouřového guajakového dřeva v základu vůně.
Svíčka vychází v limitované edici v tmavě oranžovém skle ilustrovaném britskou módní ilustrátorkou Susannah Garrod. Svíčka je dárkově zabalená v luxusní krabičce a stříbrný kryt na svíčku je součástí balení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

O značce COCHINE.

Inspirovaná nestárnoucí elegancí Saigonu, Cochine zachycuje prostřednicvím kolekce luxusních vůní ducha romantického úniku z reality.

Značka je charakteristická používáním nejvzácnějších éterických olejů z rostlin, pocházejících z Vietnamu, jako jsou Champa, Jasmín, Orchidea, Delentii a Agarové dřevo. Rostliny jsou pěstovány udržitelným způsobem v Deltě Mekongu.