Od 10. 5. 2021 máme otevřeno na nové adrese Radnická 9. Těšíme se na viděnou!

Cypress - Cypřiš

1 250 Kč –20 %
Carrière Frères Cypress candle HD
1 250 Kč –20 % 1 000 Kč 826,45 Kč bez DPH
Skladem

Vonná svíčka, 185 g


Cypřiš je stálozelený jehličnan, který může dorůst až do výšky 40 metrů. Jeho jméno je odvozeno od antického hrdiny Kyparissa. Podle báje tento krásný mladík omylem skolil svého oblíbeného ochočeného jelena a bůh Apollón proměnil nešťastného Kyparissa na jeho žádost ve štíhlý strom. Cypřiš se stal symbolem středomořských zemí, jeho ušlechtilé dřevo se používalo k výrobě italských cembal.
Vůně cypřišové svíčky je dřevitá, svěží, aromatická a evokuje sílu i vznešenost. Limitovaná vánoční edice vonné svíčky se oděla do tmavě zelené barvy a nabízí se v luxusním dárkovém
balení do cypřišově zelené krabičky se zlatým zdobením.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Svíčky Carrière Frères  patří do skupiny jednodruhových vůní,  vycházejících z  exotických, nebo původně domácích olejů, které inspirovaly botaniky a přírodovědce  v éře 18. století. Při roztátí svíčky objevíte ,,poetickou řeč květin a samotné  přírody", a to díky těm nejkvalitnějším ingrediencím.

Knoty svíček jsou vyrobeny z přírodní bavlny a do svíček jsou vkládány ručně. Jelikož jednotlivé oleje mají různou teplotu hoření, je jim přizpůsobena i síla knotu. 

Díky dlouholeté tradici se svíčky Carrière Frères vyrábí v manufaktuře v Normandii.