In Oud Organic Candle - Vonná svíčka

Vonná a masážní svíčka, 136 g

Naprosto inovativní spojení rostlinných másel a olejů provoní nejen interiér, ale i vaši pokožku. Rozpuštěný vosk může sloužit jako tělový krém nebo jako masážní olej. Rafinovaná kompozice In Oud je založená na hřejivé pryskyřici agarového dřeva, jehož vůně se na Východě používá k prohloubení meditace. Svíčka In Oud koresponduje s filozofií značky, která vnímá kosmetickou péči jako očistný rituál, jenž povznáší i duši, a prioritou je pro ni respekt k životnímu prostředí.

Použití: Zapalte svíčku a nechte ji rozpustit na požadovanou konzistenci. Malé množství změklého krému použijte místo tělového másla, vyhněte se obličeji a krku. Pokud necháte svíčku roztavit ještě více, lze ji aplikovat jako masážní olej. Ideální na doplnění hydratace po koupeli pro každý typ pokožky.

1 400 Kč 1 157,02 Kč bez DPH
Skladem

Zjistěte více o holistické péči o vlasy, tělo i pleť Philip Martin's a poznejte další jedinečné produkty. 

 

SLOŽENÍ: BUTYROSPERMUM PARKII, MAGNIFERA INDICA SEED BUTTER, POLYGLYCERYL -3 BEESWAX, THEOBROMA CACAO SEED BUTTER, ORBIGNYA OLEIFERA SEED OIL, SIMONDSIA CHINENSIS, HELIANTHUS ANNUS SEED OIL, ROSMARINUS OFFICINALIS LEAF AXTRACT, BENYZL BENYOATE, BENYZL ALCOHOL, LINALOOL, CITRONELLOIL, LIMONENE, COUMARIN, ALPHA-ISOMETHZLIONONE, BENYZL CINNAMATE, GERANIOL, EUGENOL5

Jméno značky: Philip Martin's
Kategorie: Interiér