Balancing Room Diffuser

Pokojový difuzér pro duševní rovnováhu

 

Vonná pyramida:
Hlava vůně: pomeranč, citron, ylang-ylang
Srdce vůně: levandule, muškátový oříšek
Základ vůně: pačuli, cedrové dřevo, kadidlo
Položka byla vyprodána…
2 100 Kč
Dostupnost: Objednáno
Balancing Room Diffuser
Dárkové poukazy
Dárkové poukazy
Potěště své blízké dárkovým
poukazem na výjimečné vůně
a péči o pleť i tělo
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Využijte dopravu zdarma
s avizací doručení na hodinu přesně
při nákupu nad 2000,-
Sample servis
Sample servis
Objevujte niche vůně
z pohodlí domova a vyzkoušejte
některý ze setů vzorků
Vzorky k nákupu
Vzorky k nákupu
Při nákupu nad 1000 Kč
získáte3 vzorky dle vlastního výběru
jako dárek

Detailní popis produktu

Vytvořte si příjemnou atmosféru s touto aromatickou směsí přírodního kadidla, pačuli a ylang-ylang. Tyto vůně, oslavované pro své jedinečné vyrovnávající vlastnosti, vám zvednou náladu a uklidní smysly.

Vůně je inspirovaná rituálem, kterým v rakouském Hotelu Post vítají hosty vůní kadidla. Starodávná tradice pocházející z oblasti Bregenzského lesa vystihuje atmosféru lázní Susanne Kaufmann a přináší ji k vám domů. Směs přírodních esenciálních olejů včetně ylang-ylang a pačuli pomáhá uvolnit a zklidnit mysl i tělo, zatímco kadidlo pomáhá osvěžit smysly a oživit energii v místnosti.

Přírodní dřevěný difuzér jemně uvolňuje vůni a jemně provoní váš domov. Nadechněte se uklidňující vůně a ucítíte, jak se vracíte do dokonalého stavu rovnováhy. 

V souladu udržitelnou filozofií značky je láhev difuzéru vyrobena z recyklovatelného skla a ručně plněna ve výrobním závodě 15 minut od Hotelu Post v Bezau. Tyčinky ručně vyrábí místní tesař ze smrkového a bukového dřeva ze stromů oblasti Bregenzského lesa.

Díky přírodním složkám může mít obsah difuzéru nejprve zelené zabarvení, které se během několika dnů rozvine do krásné, dlouhotrvající zlaté barvy. Přírodní květiny uvnitř se mohou lišit.

Použití: vložte přiložené tyčinky do láhve, rozprostřete je volně do prostoru a pravidelně obracejte pro ještě intenzivnější aroma. Vůně vydrží několik týdnů. Po manipulaci s tyčinkami si umyjte ruce vodou a mýdlem.

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufman a poznejte další jedinečné produkty.