Salon

VAVAVOOM SALONBLAHO PRO VAŠI PLEŤ

Salon je pro vás připraven každou středu
Radnická 9, Brno

Objednejte se:
604 357 708
info@vava-voom.cz

PÉČE, KTEROU SI VAŠE PLEŤ ZASLOUŽÍ

ŠPIČKOVÁ
PÉČE

Zažijte hloubkovou masáž obličeje a dekoltu od naší certifikované kosmetičky

KVALITNÍ PRODUKTY

Používáme
pouze kosmetiku Susanne Kaufmann

DLOUHODOBÉ BENEFITY

Masáž fascií od zkušené kosmetičky vaši pleť vždy rozjasní, zkrášlí a omladí

SNADNÁ REZERVACE

Objednejte se na čísle 604 357 708 nebo emailem info@vava-voom.cz

PÉČE SE ŠPIČKOVÝMI PRODUKTY
SUSANNE KAUFMANN

Kosmetika Susanne Kaufmann je vyrobena ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Za každým výrobkem této značky stojí obsáhlý výzkum, který vychází ze znalostí léčivých účinků alpských bylin, předávaných v rodině Susanne Kaufmann už po pět generací. Pro dosažení maximální efektivity v péči o pleť jsou do vývoje produktů zapojeny zkušené týmy dermatologů a vědců.

Během kosmetických procedur vám bude poskytovat špičkovou péči speciálně vyškolená terapistka, která pracuje výhradně s produkty Susanne Kaufmann a jejím know-how.

Kombinace kosmetických produktů a rituálů byla navržena tak, aby maximalizovala jejich ozdravné účinky. Spojení nejnovějších poznatků v oblasti péče o pleť a tělo s dědictvím původních receptur, tradičním čínským léčitelstvím a prací s energiemi pro vás bude jedinečným zážitkem založeným na celostním a zároveň novátorském přístupu zakladatelky.

NA MÍRU POTŘEBÁM VAŠÍ PLETI
VYBERTE SI Z 5 OŠETŘENÍ

 Absolutní rozzáření a lifting GLOW
OŠETŘENÍ
60 min | 3350,-
ALKALICKÉ DETOX
OŠETŘENÍ PLETI
A DEKOLTU
60 min | 2450,-
ANTI-AGING
SIGNATURE
OŠETŘENÍ PLETI
90 min | 4300,-
TRANSFORMAČNÍ
OŠETŘENÍ PLETI
PRO MUŽE
90 min | 3600,-
DOPLŇKOVÉ SLUŽBY
V PRŮBĚHU
OŠETŘENÍ PLETI

U NÁS JSTE V TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU

Veronika Musilová je certifikovanou kosmetičkou a masérkou. Zkušenosti s ošetřením pleti po zákrocích lékařské estetické dermatologie i plastické chirurgie, holistický přístup a dvacetiletá praxe v oboru jsou zárukou nejlepší možné péče, kterou při ošetření od Veroniky dostanete. Poradí vám také s výběrem nejvhodnějších produktů pro každodenní domácí péči, aby efekt ošetření zůstal co nejdelší.

VAVAVOOM SALON
RADNICKÁ 9, BRNO

Vybavení salonu bylo navrženo a vybráno tak, aby splňovalo nejen vysoké estetické nároky, ale také požadavky na funkčnost a vaše maximální pohodlí.

Ústředním bodem salonu je špičkové terapeutické křeslo několikanásobně oceněné německé firmy Gharieni, která dodává vybavení do nejluxusnějších wellness institucí světa. Firmu označil Forbes Travel jako nejlepšího dodavatele zařízení do salonů a spa, které se starají o nejnáročnější klientelu.

OBJEDNEJTE SE

Salon je pro vás připraven každý čtvrtek na ulici Radnická 9 v Brně.