Salon

Salon je pro vás připraven každou středu
Radnická 9, Brno

Objednejte se:
604 357 708
info@vava-voom.cz

PÉČE, KTEROU SI VAŠE PLEŤ ZASLOUŽÍ

ŠPIČKOVÁ
PÉČE

Zažijte hloubkovou masáž obličeje a dekoltu od naší certifikované kosmetičky

KVALITNÍ PRODUKTY

Používáme
pouze kosmetiku Susanne Kaufmann

DLOUHODOBÉ BENEFITY

Masáž fascií od zkušené kosmetičky vaši pleť vždy rozjasní, zkrášlí a omladí

SNADNÁ REZERVACE

Objednejte se na čísle 604 357 708 nebo emailem info@vava-voom.cz

PÉČE SE ŠPIČKOVÝMI PRODUKTY
SUSANNE KAUFMANN

Kosmetika Susanne Kaufmann je vyrobena ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Za každým výrobkem této značky stojí obsáhlý výzkum, který vychází ze znalostí léčivých účinků alpských bylin, předávaných v rodině Susanne Kaufmann už po pět generací. Pro dosažení maximální efektivity v péči o pleť jsou do vývoje produktů zapojeny zkušené týmy dermatologů a vědců.

Během kosmetických procedur vám bude poskytovat špičkovou péči speciálně vyškolená terapistka, která pracuje výhradně s produkty Susanne Kaufmann a jejím know-how.

Kombinace kosmetických produktů a rituálů byla navržena tak, aby maximalizovala jejich ozdravné účinky. Spojení nejnovějších poznatků v oblasti péče o pleť a tělo s dědictvím původních receptur, tradičním čínským léčitelstvím a prací s energiemi pro vás bude jedinečným zážitkem založeným na celostním a zároveň novátorském přístupu zakladatelky.

NA MÍRU POTŘEBÁM VAŠÍ PLETI
VYBERTE SI Z 5 OŠETŘENÍ

ALIVE OŠETŘENÍ
75 min | 2150,-
Probuzení a oživení pleti
GLOW OŠETŘENÍ
75 min | 2950,-
Intenzivní rozzáření a lifting pleti
DETOX OŠETŘENÍ
60 min | 2450,-
Komplexní očista pleti
TRANSFORMATIVE ANTI AGING OŠETŘENÍ
120 min | 4950,-
Účinné omlazení a obnova pleti
REFRESH OŠETŘENÍ
75min | 1950,-
Ošetření pleti pro muže

U NÁS JSTE V TĚCH NEJLEPŠÍCH RUKOU

Pečuje o vás Helena Müllerová, zkušená kosmetička s mezinárodní zkouškou Cibtac zakončenou v Kuala Lumpur. Má více než 15 let zkušeností, praxi v salonu Christian Dior v Praze a Expat salonu v Kyjevě. Nyní je Helena certifikovanou kosmetičkou značky Susanne Kaufmann a její know-how je zárukou nejlepší možné péče, kterou si můžete v salonu dopřát. Hluboký relaxační zážitek z rituálů v krásném prostředí a spokojenost klientů jsou její nejvyšší prioritou.
VAVAVOOM SALON
RADNICKÁ 9, BRNO

Vybavení salonu bylo navrženo a vybráno tak, aby splňovalo nejen vysoké estetické nároky, ale také požadavky na funkčnost a vaše maximální pohodlí.

Ústředním bodem salonu je špičkové terapeutické křeslo několikanásobně oceněné německé firmy Gharieni, která dodává vybavení do nejluxusnějších wellness institucí světa. Firmu označil Forbes Travel jako nejlepšího dodavatele zařízení do salonů a spa, které se starají o nejnáročnější klientelu.

Kosmetické ošetření je mnohem důležitější, než si myslíte. Dokáže nejen zlepšit kvalitu pleti, ale i snížit úzkosti, deprese a zvýšit sebevědomí. 

ZAŽIJTE HARMONIZUJÍCÍ RITUÁL

Salon je pro vás připraven každou středu na ulici Radnická 9 v Brně.