Hypersensitive Skin Body Duo

2 720 Kč 2 247,93 Kč bez DPH
Skladem

Zvýhodněné duo obsahuje:

  • Body, Face & Scalp Wash, 250 ml
  • Hypersensitive Body Lotion, 250 ml

Hodnota produktů 3205 Kč.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Body, Face & Scalp Wash

Mycí gel na tělo, obličej a pokožku hlavy je dokonalým doplňkem vašeho každodenního očistného rituálu a ideálním pomocníkem pro zklidnění citlivé pokožky. Je dermatologicky testovaný, hypoalergenní, obsahuje extrakt z houby Albatrellus pro zklidnění a ochranu kožní bariéry, a vitamin E, který báječně hydratuje suchou pokožku. Šetrně získaný pšeničný protein má skvělé ozdravné a hydratační účinky zejména pro pokožku hlavy, potažmo vlasů. 

Jemně pěnivá textura pomáhá zvyšovat relaxační účinky koupele nebo sprchového rituálu. Ihned po nanesení gelu získáte příjemný pocit výživy a zklidnění podráždění, a to doslova od hlavy po paty. 

Neparfémované, ultra jemné složení je vhodné pro celou rodinu, včetně dětí od stáří tří měsíců. 

 

Hypersensitive Body Lotion 

Hedvábné tělové mléko navržené pro každodenní péči o tělo intenzivně hydratuje, zklidňuje podráždění a pomáhá obnovit ztracenou rovnováhu. Mléko je obohacené o slunečnicový a brokolicový olej, bohatě hydratuje, zklidňuje a rychle se vstřebává. Chrání proti environmentálním stresorům, které způsobují známky přecitlivělosti. Na vitamín E bohaté bambucké máslo vyživuje a zanechává pokožku hebkou na dotek. 

Je vhodné pro celou rodinu a bezpečné pro děti už od stáří tří měsíců. 

 

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufmann a poznejte další jedinečné produkty.