Hypersensitive Skin Face Duo

2 600 Kč 2 148,76 Kč bez DPH
Skladem

Zvýhodněné duo obsahuje:

  • Hydrating Face Gel, 50 ml
  • Body, Face & Scalp Wash, 250 ml

Hodnota produktů 3055 Kč.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Body, Face & Scalp Wash

Mycí gel na tělo, obličej a pokožku hlavy je dokonalým doplňkem vašeho každodenního očistného rituálu a ideálním pomocníkem pro zklidnění citlivé pokožky. Je dermatologicky testovaný, hypoalergenní, obsahuje extrakt z houby Albatrellus pro zklidnění a ochranu kožní bariéry, a vitamin E, který báječně hydratuje suchou pokožku. Šetrně získaný pšeničný protein má skvělé ozdravné a hydratační účinky zejména pro pokožku hlavy, potažmo vlasů. 

Jemně pěnivá textura pomáhá zvyšovat relaxační účinky koupele nebo sprchového rituálu. Ihned po nanesení gelu získáte příjemný pocit výživy a zklidnění podráždění, a to doslova od hlavy po paty. 

Neparfémované, ultra jemné složení je vhodné pro celou rodinu, včetně dětí od stáří tří měsíců. 

 

Hydrating Face Gel

Hydratační gel na obličej je vyvinutý pro potřeby stresované a přecitlivělé pokožky obsahuje minimální množství možných alergizujících složek. Využívá sílu houby Albatrellus, která má bezkonkurenční zklidňující účinky, a houby sněžné, která pomáhá dlouhodobě udržovat vlhkost v pleti, a tím plnější, mladistvější vzhled. 

Inovativní přírodní ingredience získané pokročilými technologiemi doplňuje kyselina hyaluronová o třech molekulárních velikostech. Jedinečné složení gelu obnovuje ochrannou bariéru pokožky a zanechává ji vyživenou a zklidněnou. Lehká hedvábná textura bez obsahu olejů a parfemace jemně pečuje o každý typ pleti. 

 

Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufmann a poznejte další jedinečné produkty.