Proč máme v salonu kosmetiku Susanne Kaufmann

banner_blog_ProcSK

 

Majitelka Vavavoom Perfumery odpovídá, proč vybrala do salonu právě kosmetiku Susanne Kaufmann

Lucie, kdy ses s kosmetikou Susanne Kaufmann setkala poprvé? 

Bylo to v době, kdy jsem ještě ani nepodnikala. Byla jsem na mateřské dovolené, cestovali jsme s manželem po Jižním Tyrolsku a v jednom tamním hotelu jsem šla na kosmetické ošetření. A bylo perfektní! Kosmetička mi doporučila produkty pro domácí péči, které se s tehdejším složením mé kosmetické výbavy nedaly vůbec srovnat. Byla jsem lapena! 

Pak jsi otevřela Vavavoom. Bylo lehké kosmetiku Susanne Kaufmann pro tvůj concept store získat? Jak to vlastně celé probíhalo? 

Nebylo to lehké! Od samého začátku jsem věděla, že Susanne Kaufmann do Vavavoom moc chci, ale rodinný podnik z Alp nové zákazníky a nové prodejní místo vů bec nehledal. Pomohla až cesta do Mnichova, kde jsem se seznámila s Beatrice von Thurn und Taxis, tehdejší spolumajitelkou. Úžasná žena, pocházející se slavného knížecího rodu s vazbou na Biskupice, mě seznámila s filozofií značky i produkty dopodrobna. Později jsme se setkaly ještě v Brně, protože babička Bei si přála ještě jednou Biskupice navštívit. Následovalo několikadenní školení v domovském hotelu značky v Bezau, rozhovor se Susanne Kaufmann a návštěva lázní, což byly neskutečné zážitky. Od té doby je Susanne Kaufmann pro mě opravdu srdcovou záležitostí. Díky tomu jsem se rozhodla rozšířit naše služby o salon, kde se s kosmetikou Susanne Kaufmann pracuje. 

 

ilustracni-foto_blog

Fotografie z návštěvy Susanne Kaufmann v Post Bezau ze soukromého archivu Lucie Levenson.

 

Co tě na produktech Susanne Kaufmann tak baví? 

Produkty jsou unikátním spojením aktivních přírodních ingrediencí a nejnovějších vědeckých poznatků. Jejich odborníci neustále hledají nejen nové účinné látky, ale také způsoby, jak je dopravit co nejhlouběji do pleti. Z jednotlivých ingrediencí dokáží extrahovat potencionální alergeny, čímž je zachována účinnost všech léčivých složek, ale bez nebezpečí alergických reakcí. Její kosmetická řada je velmi široká a v podstatě neexistuje stav či problém pleti, na který by Susanne Kaufmann při vývoji svých produktů nemyslela. 

Musí být v salonu kosmetička speciálně proškolena? A na co se můžeme během ošetření těšit?  

Otevření salonu předcházelo několikadenní školení kosmetičky v domovském spa značky.

Kvalifikovaná školitelka nás také navštívila přímo v Brně, máme tedy záruku správných postupů provedení. Techniky používané v salonu jsou navrženy tak, aby nastartovaly tvorbu kolagenu, ale zároveň si klient výrazně odpočal. Součástí ošetření s názvem Glow je například i masáž hlavy, která relaxaci maximálně umocní. Nemohu také nezmínit koncentrované ampule, okamžité omlazení ve třech lahvičkách, které jsou součástí ošetření Anti-Aging. 

Má teď Susanne Kaufmann nějakou novinku?

Ano, sérum na řasy a obočí, které je nejen z čistě přírodních látek, ale taky skutečně funguje. Chcete-li zvětšit objem řas nebo obočí, tak ho vyzkoušejte. Obsahuje výtažek z protěže alpské, která roste v rakouském alpském regionu, kde kosmetika Susanne Kaufmann vzniká. Extrakt má společně s peptidy a výluhem ze slézu silně povzbuzující účinky pro růst nových chloupků a posílení stávajících. Stačí pak jemně přejíždět aplikátorem u linie řas a mezi chloupky obočí po každém čištění pleti.