Enzyme peel

2 hodnocení

50ml

Enzymatický peeling Susanne Kaufmann je vhodný zvláště pro citlivou i zarudlou pleť. Jemné ovocné kyseliny z kiwi, jablka a papáji odstraňují odumřelé části kůže bez abrazivních složek, které by mohly podráždit vrchní část pokožky. Aktivní rostlinné složky jako aloe vera a pískavice zklidňují a vyživují pokožku během peelingu. Peeling vyčistí póry a projasní pleť bez podráždění.

Použití: Aplikujte na čistou pokožku a po deseti minutách smyjte vlhkou žínkou. Použijte jednou týdně. Výborně připraví pleť na sérum nebo masku.

1 455 Kč 1 202,48 Kč bez DPH
Skladem

O značce Susanne Kaufmann

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

acqua (water), alcohol plant, polyglyceryl-4 caprate, pyrus malus (apple) fruit extract, glycerin, sodium hydroxide, carbomer, actinidia chinensis (kiwi) fruit extract, cucumis melo fruit extract, carica papaya extract, saccharide isomerate, pentylene glycol, chlorella vulgaris/lupinus albus protein ferment, linalool, trigonella foenumgraecum (fenugreek) seed extract, ectoin, aloe barbadensis (aloe vera) extract/powder, pectin, menthol, bisabolol, parfum (fragrance), benzyl salicylate, maltodextrin