Healing Earth Mask

1 hodnocení

Tato uzdravující a čistící maska pleť intenzívně a hloubkově čistí. Uvolňuje a odstraňuje nečistoty usazené hluboko v pórech a současně vyrovnává produkci mazu. Esence z vrbovky a okurky spolu s kvalitním kukuřičným olejem tvoří jednoduchý a efektivní komplex, který zanechá pleť viditelně projasněnou a čistou. 

Aplikujte malé množství na očištěnou pleť, krk a dekolt. Vyhněte se očnímu okolí. Maska je vhodná pro všechny typy pleti, obzvlášť pro pleť s většími póry a se sklony k maštění. Použitím peelingu před aplikací masky dosáhnete ještě lepších výsledků. Masku je vhodné používat jedenkrát až dvakrát týdně. 

 

1 195 Kč 987,60 Kč bez DPH
Skladem

Susanne Kaufmann

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci. Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, pro zdraví i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau. Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny ze vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.

Složení:

acqua (water), kaolin, glycerin, glyceryl stearate citrate, pentylene glycol, caprylic/capric triglyceride, ethylhexyl palmitat, , zea mays (corn germ) oil, zinc oxide, stearyl alcohol, saccharide isomerate, cetyl alcohol, alcohol plant, lecithin, sodium hyaluronate, potassium phosphate, mel (honey), maltodextrin, aloe barbadensis (aloe vera) extract/powder, cera alba (bees wax), parfum (fragrance), epilobium parviflorum (willow herb) extract, cucumis sativus (cucumber) extract, benzyl salicylate, linalool