Pure Hyaluronic Serum

1 159 Kč 957,85 Kč bez DPH
Skladem

Sérum s kyselinou hyaluronovou, 30 ml

  • Super hydratační
  • Proti stárnutí
  • Okamžitě dodá pokožce objem 
  • Redukuje linky a vrásky

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vysoce vstřebatelné sérum obsahuje molekuly kyseliny hyaluronové třech různých hmotností pro víceúrovňový účinek na povrchu i uvnitř pokožky. Okamžitě vyplňuje pokožku, uzamyká v ní vlhkost a zanechává ji jemnou a hydratovanou. Bez parfemace. 98% přírodní složení, 2% koncentrát kyseliny hyaluronové. 

Kyselina hyaluronová je sacharid přirozeně se vyskytující v pokožce. Je to zvlhčující látka, která je schopna udržet vodu o tisícinásobku své vlastní hmotnosti, je zodpovědná za stabilní stav pokožky, její hydrataci a vyplněný vzhled. S narůstajícím věkem se její koncentrace v pokožce snižuje, proto je zahrnutí kyseliny hyaluronové do každodenní péče nezbytným krokem k udržení mladistvé pokožky. 

Klíčové ingredience: 
Sodium hyaluronate – uzamyká v pleti vlhkost, redukuje jemné linky a vrásky, zjemňuje pokožku
Extrakt z okurky – napravuje škody v pokožce, zvlhčuje pokožku a udržuje ji jemnou a vláčnou
Štáva z listů aloe – minimalizuje tvoření šupinek, vyživuje, má protizánětlivý účinek
Panthenol (derivát vitamínu B5) – zjemňuje, hydratuje a vyhlazuje pokožku
 

Použití: Jemně naneste 2 kapky séra ráno a večer na vyčištěnou, mírně vlhkou pokožku obličeje a krku jako součást každodenní kosmetické rutiny. Můžete ho použít i jako podklad pod make-up, stejně jako kdykoliv během dne, když Vaše pokožka potřebuje povzbudit. Sérum je vhodné i pro oční okolí. 

Složení: Aloe Vera Leaf Powder, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Cucumber Fruit Extract, Glycerin, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Vitamin B5.


Zjistěte víc o značce Pestle & Mortar a objevte její jedinečné produkty.