Regeneration Cream F

Neohodnoceno

50ml

Regenerační krém poskytuje hloubkové vyživení pleti v průběhu spánku. Pleť vyživí, zklidní a obnoví. Jako všechny produkty řady F obsahuje bylinný komplex heřmánku, vilínu a měsíčku. Tyto rostliny jsou známé svými regeneračními účinky. Podíl aktivních složek, které optimalizují tvorbu mazu, je velmi vysoký. Jako základ je použit ten nejčistší slunečnicový olej. Pleť je vyživená a póry minimální. Má protizánětlivé účinky. Kyselina hyaluronová na rostlinné bázi bohatá na vitamín E poskytuje hydrataci a eliminuje vrásky.

Použití: Naneste večer na čistou pleť nebo jako denní krém na sušší pleť a při nepříznivém, chladném počasí.

1 895 Kč 1 566,12 Kč bez DPH
Skladem

SUSANNE KAUFMANN

Susanne Kaufmann pochazí z oblasti Bregenzerského lesa, jedinečného údolí v Alpách, kde se znalosti o léčivé moci přírody předávají z generace na generaci.

Již od mládí byla fascinována myšlenkou využít intenzívní léčivé a hojivé účinky alpských bylin moderním způsobem v kosmetice, na zdravý i uklidnění. Své poznatky rozvíjela ve výjimečném zázemí lázeňského hotelu Post, v Bezau.

Produkty značky Susanne Kaufmann jsou vyrobeny z vzácných přírodních esencí, olejů a čistých látek. Procento aktivních rostlinných složek je mimořádně vysoké. Jako nosiče se používají velmi hodnotné oleje, jako je šípkový olej nebo olej z řeřišnice luční, které

přispívají k mimořádně silným účinkům výrobku. Konzervace a emulgace všech výrobků se provádí pouze na rostlinné bázi.