Soothing Toner Refill

1 660 Kč 1 371,90 Kč bez DPH
Skladem

Dříve Tonic Soothing

Zklidňující toner, náhradní náplň, 250 ml

  • 100% recyklovatelný obal
  • Ze 75% z recyklovaného plastu
  • Snižuje uhlíkovou stopu

Nejudržitelnější cesta, jak si užít oblíbené produkty. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Náplň byla vyvinuta proto, aby prodloužila životnost skleněných lahví standardního balení, pomohla snížit množství odpadu na skládkách a snížila o 69% uhlíkové emise. Každá náplň je díky svému chytrému designu vyrobena ze 75% z již recyklovaného materiálu a po použití ji lze znovu plně recyklovat. V tuto chvíli je tato náplň nejekologičtějším obalem ze sortimentu Susanne Kaufmann a má o polovinu nižší celkový dopad na planetu oproti standardnímu balení.

Zklidňující tonikum obsahuje regenerační směs výtažků z heřmánku, řebříčku a slézu. Spolu s kyselinou hyaluronovou vyživují a zklidňují suchou pokožku, navrací jí ztracenou vlhkost a zanechávají ji svěží. Extrakt ze šalvěje projasňuje a dodává pokožce energii. Je možné jej použít kdykoli během dne pro oživení pleti.

Díky aktivním přírodním ingrediencím se v produktu může objevit zákal, který není na závadu.

 

Použití náhradní náplně: Čistýma rukama opatrně vyjměte pumpičku z původní skleněné láhve a položte ji na čistý povrch. Nečistěte jej ani neoplachujte, protože voda nebo čisticí prostředky by mohly ovlivnit kvalitu výrobku. Opatrně odstřihněte víčko náplně nůžkami. Nalijte náplň do původní skleněné láhve a vraťte zpět pumpičku. Do skleněné láhve o objemu 250 ml se vejdou až čtyři náplně. Vzhledem k vysokému podílu přírodních ingrediencí obsažených v produktech je třeba dbát na to, aby prázdná skleněná láhev se zbytky původního produktu nezůstala stát bez doplnění příliš dlouho.

 Zjistěte více o holistické  péči o tělo a pleť Susanne Kaufmann a poznejte další jedinečné produkty.