Od 10. 5. 2021 máme otevřeno na nové adrese Radnická 9. Těšíme se na viděnou!

Spontaneous

Značka: Nailberry
495 Kč 409,09 Kč bez DPH
Skladem

15 ml

Sytě oranžová, plně krycí barva.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento temperamentní oranžový lak je zábavně koketní a plný důvtipu. Okamžitě Vám rozjasní den a zažene splín, jako sluneční paprsky po dlouhém dešti. Noste ho kdykoli potřebujete zvednout náladu!

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.