Spontaneous

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

Lak na nehty, 15 ml

Sytě oranžová barva Plně krycí textura

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tento temperamentní oranžový lak je zábavně koketní a plný důvtipu. Okamžitě Vám rozjasní den a zažene splín, jako sluneční paprsky po dlouhém dešti. Noste ho kdykoli potřebujete zvednout náladu!

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.