Blackberry

Značka: Nailberry
530 Kč 438,02 Kč bez DPH
Skladem

15 ml

Hluboký černý odstín

Plně krycí textura 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Opusťte všechny zastaralé názory o černém laku na nehty a osvoboďte temnější stránku své osobnosti s tímto intenzivním uhlovým odstínem, který je dramatický, ale zároveň vkusný, sofistikovaný a dokonale lesklý. Můžete ho bez obav nosit ve volném čase i do práce.

Patentovaná textura tohoto laku Vám učaruje od prvního tahu. Snadno a precizně se nanáší a výsledkem bude oslnivý, bezchybný finish bez viditelných tahů či rýh už od první vrstvy. Dokončete a prodlužte trvanlivost své manikúry svrchním lakem Shine & Breathe a těšte se ze zdravě ošetřených nehtů.

LʼOxygéné range

Cenami ověnčená luxusní řada laků na nehty LʼOxygéné byla vytvořena pro zdravější manikúru. Patentovaná technologie bez kompromisů k jasnosti, lesku a trvanlivosti barev dovoluje nehtům dýchat, propouští kyslík i vodu. Každý z odstínů je dlouhotrvající, s vysokým leskem, bez toxických látek (12-free), vegan, netestovaný na zvířatech (certified cruelty free) a s Halal certifikací.

Neobsahují: ftaláty včetně DBP, toluen, formaldehyd, formaldehydovou pryskyřici, kafr, xylene, ethyl tosylamide, triphenyl phosphate, alkohol, parabeny, zvířecí deriváty, lepek.